شایعه: اچ‌تی‌سی وان ام ۱۰ در ماه مارس معرفی خواهد شد

در سه ماهه اول هر سال جدید، پرچمدار برخی از کمپانی ها نظیر سامسونگ، ال‌جی و اچ‌تی‌سی معرفی می‌شود. سال ۲۰۱۶ نیز از این قاعده مستثنا نیست. به طوری که انتظار می‌رود ال‌جی و سامسونگ هر دو در ماه آینده میلادی و طی نمایشگاه MWC 2016 از پرچمداران جدید  خود پرده برداری کنند. اما با توجه به شایعه‌ای جدید، اچ‌تی‌سی قصد دارد وان M10 را در ماه مارس ( حوالی اسفند و فروردین ) معرفی و فروش آن را از آوریل ۲۰۱۶ آغاز نماید.

بدیهی است که اچ‌تی‌سی هنوز هیچ گفته‌ای راجب برنامه گوشی های هوشمند خود برای سال ۲۰۱۶ نداشته است. با توجه به اینکه اکثر تولید کنندگان دیگر نیز از انتشار جزئیات گوشی های خود ممانعت به عمل می‌‌آورند، پس این نوع رفتار اچ‌تی‌سی طبیعی است. این اظهارات بدان معنی است که ما در حال حاضر فقط می‌توانیم به شایعات موجود تکیه کنیم و از این طریق اطلاعات تازه‌ای راجب این گوشی هوشمند به دست آوریم.

شایعه‌ی جدید از چین سرچشمه می‌گیرد و ادعا شده که پرچمدار بعدی اچ‌تی‌سی در ماه مارس دیده خواهد شد. از آنجا که پرچدار بعدی این شرکت از سری وان است، از این رو اچ‌تی‌سی وان M10 نام خواهد داشت. گوشی که یک نسل جدید از وان M9 و از آن قدیمی تر یعنی وان M8 است.

در شایعات موجود، گفته می‌شود که گوشی جدید این شرکت پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۲۰ را به همراه خواهد داشت. همچنین یک سنسور اثر انگشت و باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی برای آن در نظر گرفته شده است. مشخصات این گوشی هنوز تمام و کمال مشخص نشده؛ اما انتظار می‌رود در زمان باقی مانده تا ماه مارس اطلاعات بیشتری از این قبیل در اختیارمان قرار بگیرد.

منبع: ubergizmo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*