شیائومی Mi 5 پنجم اسفند ماه رونمایی خواهد شد

پس از حدود یک سال و نیم صبر، بالاخره کمپانی شیائومی زمان عرضه‌ی پرچم‌دار بعدی خود یعنی گوشی شیائمی می ۵ ( Xiaomi Mi 5 ) را اعلام کرد. بنابر اطلاعات منتشر شده کمپانی چینی قصد دارد شیائومی Mi 5 را در پنجم اسفند ماه رونمایی کند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

لحظاتی پیش، یکی از مقامات کمپانی شیائومی به نام Wanqiang Li در صفحه‌ی رسمی Weibo خود اعلام کرد که کمپانی قصد دارد در ۲۴ فوریه مصادف با پنجم اسفند ماه کنفرانس خبری بهاره خود را برگزار کند. بنابراین می‌توان انتظار داشت که کمپانی از پرچم‌دار جدید خود رونمایی خواهد کرد.

شیائومی Mi 5 11هرچند احتمال می‌رود که شیائومی می ۵ (Xiaomi Mi 5) تنها دستگاهی نباشد که کمپانی چینی قصد رونمایی از آن را دارد. با توجه به تصویر لو منتشر شده از برنامه‌ی شیائومی برای کنفرانس خبری خود، مشخص شده که این رویداد در حدود ۲ ساعت طول خواهد کشید. بنابراین اگر فقط هدف از برگزاری کنفرانس خبری، رونمایی از یک پرچم‌دار جدید باشد باید در زمان کمتری صورت گیرد.

بنابراین باید شاهد سورپرایزهای دیگری نیز باشیم. طبق عکس، کنفرانس خبری از ساعت ۲ الی ۴ بعد از ظهر ادامه خواهد داشت. همچنین به شرکت کنندگان نیز اجازه‌ی مشاهده‌ی محصولات جدید داده خواهد شد.

شیائومی Mi 5 11

در حال حاضر اطلاعات چندانی از آنچه که در کنفرانس خبری رخ خواهد داد نداریم. اما آقای لی گفته اند که اطلاعات بیشتری در سه شنبه همین هفته منتشر خواهد شد.

منبع: Gizmochina

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*