آتاری، ۱۰۰ عنوان از محبوترین بازی های خود را برای PC عرضه می کند

روزگاری آتاری ( Atari ) یکی از محبوب ترین و صاحب نام ترین کمپانی های صنعت بازی بود.اما در گذر زمان، رفته رفته غول های بزرگی نظیر پلی استیشن و ایکس باکس آتاری را کنار زده و رفته رفته بازی های خاطره انگیز این کمپانی از یادها فراموش شد.با این حال، هنوز هم بازی های آتاری می تواند سرگم کننده باشد.در همین راستا ، کمپانی آتاری اعلام کرده که ۱۰۰ عنوان از محبوترین بازی های خود را برای PC عرضه می کند.

پس از سالیان دراز، آتاری قصد دارد تا کالکشنی از بازی‌های کلاسیک خود را در اختیار کاربران استیم قرار دهد. هرچند که لیست کاملی از بازی‌های موجود در این کالکشن در دسترس نیست اما نام‌ بازی‌های معروفی مانند Asteroids، Centipede و Missile Command در این میان به گوش می‌رسد.

اما چه چیزی بهتر از این که آتاری عنوان کرده است شما قادر خواهید بود تا این بازی‌ها را به صورت چند نفره آنلاین و یا محلی اجرا نمایید و علاوه بر آن، بتوانید از کنترلر استیم نیز برای هرچه بیشتر لدت بردن از این بازی‌ها استفاده نمایید.

بنا به گفته آتاری نسخه نهایی این پک ۱۰۰ تایی در بهار سال جاری عرضه خواهد شد، اما از نسخه پیش نمایش این پک نیز در خلال برگزاری نمایشگاه PAX 2016 آمریکا رونمایی می‌شود.

منبع : slashgear

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. انصافا بازی های شرکت آتاری خفنه برای مثال درایور