احتمال معرفی دوربین واقعیت مجازی Gear 360 سامسونگ در کنار Galaxy S7

تنها یک روز پس از مشخص شدن تاریخ معرفی گلکسی اس ۷ ( Galaxy S7 )، پرچمدار جدید سامسونگ، گزارش‌هایی مبنی بر معرفی دوربین واقعیت مجازی سامسونگ در کنار این تلفن هوشمند به گوش می‌رسد. در ۲۱ فوریه ( دوم اسفند )، نمایشگاه MWC بارسلونا میزبان سامسونگ برای معرفی نسل جدید سری اس خود خواهد بود که البته سامسونگ پیش از این دعوت‌نامه های خود را برای مراسم خود ارسال نموده است.

اکانت رسمی سامسونگ در توییتر با انتشار ویدئو و جمله « درباره کارهایی که یک گوشی می‌تواند انجام دهد دوباره فکر کنید. ۲۱ فوریه. » اشاره‌ای غیرمستقیم به دوربین واقعیت مجازی خود داشته و به گزارش منتشر شده سم موبایل، اعتبار بیشتری می‌بخشد. به گفته این وبسایت، دوربین جدید سامسونگ Gear 360 نام خواهد داشت و به دوربین‌های عریض ۱۸۰ درجه‌ای در دو سوی خود مجهز گشته است.

gear360-3

در ادامه این گزارش، به یک باتری درونی، قابلیت اتصال بی‌سیم بلوتوثی، اپلیکیشن Gear 360 (نمایش‌دهنده گالری و ویدئوهای تایم لپس)، حافظه داخلی برای تصاویر ضبط شده و امکان سوئیچ کردن بین ضبط ۱۸۰ درجه‌ای و ۳۶۰ درجه‌ای اشاره شده که در محصول جدید سامسونگ گنجانده شده است.

اولین گمانه زنی‌ها درباره دوربین واقعیت مجازی سامسونگ در سال ۲۰۱۴ با لو رفتن پروژه ماورا (Project Beyond) زده شدند که یک دوربین ۳۶۰ درجه‌ای بود و برای تولید محتوای هدست واقعیت مجازی Gear VR طراحی شده بود.

gervr360-2-

سامسونگ هنوز نام Gear 360 را تایید نکرده و همچنین از پخش کردن هرگونه تصویر از محصول جدید خود ممانعت به عمل آورده است؛ اما اگر تصاویر لو رفته از دستگاه واقعی باشند، محصول تفکر مهندسان سامسونگ به ظاهری مشتری پسند آراسته شده و به‌نظر می‌رسد با استقبال خوبی روبرو شود.

انتظار می‌رود Gear 360 درخلال کنگره جهانی موبایل بارسلونا (MWC) درکنار Galaxy S7 رونمایی شود.

منبع : Mashable

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*