پرفروش ترین خودروهای بازار ایران

صبح امروز ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ارزیابی میزان رضایتمندی مشتریان از کیفیت خودروهای سواری داخل کشور در بازه زمانی شش ماهه اول سال جاری را منتشر کرد و در مطلب مربوطه مشاهده کردید که مردم کشورمان از کیفیت چه خودروهایی در گروه های قیمتی متفاوت ، بیشتر رضایت دارند.شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در گزارشی دیگر ، میزان فروش و سهم بازار خودروهای عرضه شده در بازار ایران را در بازه زمانی ذکر شده و در شش گروه قیمتی نیز بررسی کرده است.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید تا ببینیم کدام خودرو ها در کشورمان فروش بیشتری دارند.

بر اساس گزارش یاد شده، خودروهای سایپا ۱۳۱، پژو پارس، ام‌وی‌ام ۵۵۰ اتومات، سراتو اتومات، مزدا ۳ و سوناتا YF بیشترین سهم بازار را در گروه‌های قیمتی خود دارند.

saipa 131

در گروه خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، خودروی سایپا ۱۳۱ معادل ۵۸.۴ درصد سهم بازار این گروه قیمتی را به خود اختصاص داده است.

pars

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، خودروی پژو پارس معادل ۲۵.۶ درصد سهم بازار این گروه قیمتی را به خود اختصاص داده است.

mvm-550

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، خودروی ام‌وی‌ام ۵۵۰ اتومات معادل ۱۳.۵ درصد سهم بازار این گروه قیمتی را به خود اختصاص داده است.

cerato

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، خودروی سراتو اتومات معادل ۴۱.۵ درصد سهم بازار این گروه قیمتی را به خود اختصاص داده است.

mazda 3

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون تومان، خودروی مزدا ۳ معادل ۵۵.۷ درصد سهم بازار این گروه قیمتی را به خود اختصاص داده است.

Sonata-Sport-Exterior

در گروه خودروهای با سطح قیمتی بیش از ۱۲۵ میلیون تومان، خودروی سوناتا YF معادل ۲۳.۱ درصد سهم بازار این گروه قیمتی را به خود اختصاص داده است.

نظر شما چیست ؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. گجت نیوز عزیز خودرو های بین ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون رو گفتین کیا سراتو است بس چرا عکس کیا اپتیما رو گذاشتین ؟؟؟

  2. یه بازار مسخره غیر رقابتی
    هیچ فرقی با مرداب نداره. هیچ حرکت جدیدی نمی بینی
    زیر ۲۵ میلیون فقط میتونی پراید بگیری، نهایت خلاقیت و اختیار توی اینه کدوم مدلش رو بگیری… ۱۳۱، ۱۴۱، ۱۳۲، ۱۱۸، ۱۱۰.