هارد ۴ ترابایتی ایکس باکس وان عرضه شد

کنسول خانگی ایکس باکس وان به کاربران اجازه می‌دهد تا به دستگاه یک هارد درایو اکسترال متصل کنند. بنابراین اگر مشکل کمبود فضا برای ذخیره‌ی بازی‌ها در کنسول دارید، مایکروسافت حالا برای شما یک هارد ۴ ترابایتی عرضه کرده تا بتوانید هر بازی که خواستید ذخیره و اجرا کنید. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

همانطور که می‌دانید سایز بازی‌های این کنسول واقعا بالا بوده و نسبت به سایز بازی‌های کنسول قبلی خود که ایکس باس ۳۶۰ ( Xbox 360 ) نام داشت افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر بعضی از پچ‌های بازی تا ۲۰ گیگابایت نیاز به فضا دارند که همین امر باعث می‌شود تا یک بازی به حجم ۶۰ تا ۷۰ گیگابایت برسد. نیاز به نصب شدن بعضی از بازی‌‌ها نیز باعث می‌شود تا داشتن یک هارد با ظرفیت بالا به یک نیاز اساسی برای گیمینگ تبدیل شود.

با هارد اکسترنال جدید که برای کنسول اکس باکس وان ( Xbox One ) توسط سیگت ( Seagate ) عرضه شده است دیگر با مشکل کمبود فضای ذخیره رو به رو نخواهید شد. این هارد ۴ ترابایت فضا دارد که به عبارتی اگر هر بازی ۵۰ گیگابایت فضا داشته باشد می‌توان تا ۸۰ بازی را در آن ذخیره کرد، البته در سایت رسمی این هارد درایو در ظرفیت ذخیره سازی ۱۰۰ بازی زده شده است. هر چند حتی داشتن ۸۰ بازی در یک هارد نیز رقمی فوق العاده به نظر می‌رسد. متاسفانه در منبع خبر قیمت این هارد زده نشده است.

منبع: Gamingbolt

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*