فروشگاه ویندوز از زمان عرضه ویندوز ۱۰ تاکنون بیش از ۳ میلیارد بار بازدید شده است

بعد از انتشار ویندوز ۱۰، همه منتظر آن بودند تا جزئیات عملکرد این نسخه از سوی مایکروسافت منتشر شود. به تازگی ردموندی ها آمار مختلفی را در رابطه با فروشگاه ویندوز  ارائه کرده اند که جزئیات مفیدی را در اختیارمان قرار می‌دهد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

طبق گزارشات، از زمان انتشار ویندوز ۱۰ تاکنون فروشگاه ویندوز بیش از ۳ میلیارد بازدید کننده داشته و در کنار آن، ویندوز ۸ سهم عمده‌ای از دانلود های فروشگاه ویندوز را تشکیل داده است. همچنین در این گزارش به افزایش درآمد کمپانی اشاره شده است؛ به طوری که هر ابزار مبتنی بر ویندوز ۱۰ ، حدود ۴.۵ برابر بیشتر از ابزار های ویندوز ۸ به کمپانی مربوطه سود می‌رسانند. گذشته از این آمار، مایکروسافت اعلام کرد که خرید های صورت گرفته از فروشگاه ویندوز در تعطیلات سال نو، دو برابر سال گذشته بوده است. به بیانی دیگر، رشد قابل توجه ۱۰۰ درصدی در این مورد به وجود آمده .

در این گزارش جزئیاتی هم راجب دسته بندی نرم افزار های موجود در فروشگاه ویندوز ارائه شده است. طبق این جزئیات، بیشتر از ۳۰ درصد نرم افزار هایی که کاربران از این فروشگاه دریافت کرده اند به دسته بندی “بازی” متعلق بوده است. بعد از کاربران به “نرم افزار های کاربردی” علاقه نشان داده‌اند که ۱۵ درصد از این آمار را متشکل می‌شود. دسته بندی ” عکس و ویدئو” نیز توجه عده زیادی از کاربران را معطوف خود کرده است. سایر این آمار در جدول زیر مشهود است.۳_totalopportunity_story

در گزارش ارسال شده، توضیحات تکمیلی و جزئیات بیشتری در این رابطه عنوان شده است و دسته بندی های مختلف تشریح شده و پیش‌ بینی هایی برای دسته هایی که بیشترین رشد را تجربه خواهند کرد ارائه شده است که بیشتر برای توسعه دهندگان جذابیت خواهد داشت.

منبع: neowin

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*