با کفش ضد جاذبه، قدم زدن روی ماه را تجربه کنید !

استارت آپ Moonshine Crea که در شهر نیویورک ایالات متحده در حال فعالیت است، به تازگی با راه اندازی کمپینی در وب سایت indiegogo ، ادعا کرده که کفشی ساخته است که بر نیروی جاذبه غلبه کرده و تجربه قدم زدن روی ماه را برای کاربر خود به ارمغان خواهد آورد !

۲۰۱۶-MoonWalker-1

بر اساس آنچه در ایندیگوگو در مورد این محصول جالب نوشته شده است ، این کفش‌های مغناطیسی با نام انحصاری ( ۲۰:۱۶ MoonWalker ) به قوی‌ترین آهنربای دائمی شناخته شده با نام نئودیمیوم N45 مجهز می باشند که با قدرت بی‌نظیر خود بدون دریافت انرژی خارجی، میدان مغناطیسی قدرتمندی تولید می‌کند.

پاتریک جریجری، مهندس مکانیک و طراح کفش مغناطیسی عنوان کرد:

تاکنون انواع مختلفی از آهنرباهای دائمی با قدرت مغناطیسی N40 تا N45 شناسایی شده‌اند که در میان آنها آهنربای نئودیمیوم قدرتمندتر بوده و میزان نیروی مغناطیسی آن ارتباط مستقیمی با مواد به کار رفته در آن دارد که در نمونه مورد استفاده از ترکیب نئودیمیوم، آهن و عنصر بور استفاده شده است.آهنربای N45 قوی‌ترین آهنربای شناخته‌شده است که از نظر قیمت نیز به نسبت انواع دیگر ارزان‌تر است و یکی از دلایل انتخاب این آهنربا توسط تیم طراحی، پایین نگه‌داشتن قیمت نهایی کفش تولیدی است.

۲۰۱۶-MoonWalker-3

کمپانی سزنده در مورد چگونگی عملکرد آهنربا در کاهش وزن بدن می گوید: در هر کفش تعداد ۱۲ تا ۱۳ آهنربا در یک لایه و درست در مقابل همین تعداد آ‌هن‌ربا در لایه زیرین قرار دارد که با ادغام نیروی مغناطیسی قطب شمال هر کفش در راستای یکدیگر قرار می‌گیرند.قطر نیروی مغناطیسی تولیدی در هر کفش حدود ۲.۵ تا پنج سانتیمتر است که نیروی معکوس تولیدی در هر کفش را حدود ۱۲ کیلوگرم می‌کند.

۲۰۱۶-MoonWalker-2

مدیر شرکت سازنده در مورد احساس راه‌ رفتن با کفش مغناطیسی گفت:

هنگام قدم برداشتن با کفش مغناطیسی، هر پا فشار نامتعادلی بر روی آهنرباها اعمال می‌کند که باعث خنثی شدن فشار اضافی بر روی پاشنه پا می‌شود.

شرکت سازنده همچنین مدعی شد که برای استفاده از کفش محدودیت وزنی وجود ندارد، هرچند که در صورت رسیدن وزن به ۱۸۳ کیلوگرم احتمال شکستن آهنرباها وجود دارد.

۲۰۱۶-MoonWalker-4

جالب است بدانید ، کمپین ۲۰ هزار دلاری این کفش در indiegogo تا کنون بیش از ۱۵۷ هزار دلار سرمایده جذب کرده و استقبال بسیار خوبی از آن شده است.

نظر شما در مورد این کفش ها چیست ؟

منبع : indiegogo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. از کجا میشه خرید و قیمتش چقدره

  2. برای خرید کفش
    ایا اثر مسقیم دارد روی بدن انسان