مشاهده یوفوها

دولت آمریکا مشاهده یوفوها در خاورمیانه را تایید کرد

دولت آمریکا نقشه مناطقی که در آنها بشقاب پرنده ها مشاهده شدند را منتشر کرد. طبق این نقشه، مشاهده یوفوها در خاورمیانه نیز تایید شد.

دولت آمریکا که طی دهه‌های گذشته همواره از سوی مردم به پنهان کردن اطلاعات در خصوص وجود موجودات فضایی متهم شده بود، به‌تازگی به‌شکل بی‌سابقه‌ای به ارائه اطلاعات و شواهدی از وجود موجودات بیگانه روی آورده است. در همین راستا وزارت دفاع کشور به‌تازگی نقشه جدیدی را منتشر کرده و در آن مناطقی که یوفوها مشاهده شده را نشان می‌دهد. این نقشه طبق گزارش‌های سال‌های 1996 تا سال 2023 تهیه شده است.

نقشه مشاهده یوفوها در جهان

مشاهده یوفوها

طبق نقشه‌ای که توسط دولت آمریکا منتشر شده، ناگازاکی و هیروشیما در ژاپن، سواحل شرقی و غربی آمریکا از جمله کالیفرنیا و بخش‌هایی از خاورمیانه نظیر عراق و قطر به‌عنوان مراکز مشاهده بشقاب پرنده روی سیاره زمین محسوب می‌شوند.

دکتر شان کرک پاتریک، مدیر اداره رصد اشیای ناشناس پرنده در پنتاگون در این خصوص عنوان کرد این گوی‌های فلزی که در آسمان حرکات بسیاری عجیبی را انجام می‌دهند، همواره در سراسر جهان مشاهده می‌شوند. وزارت دفاع آمریکا این نقشه را در یک سند 5 صفحه‌ای در وبسایت اداره رصد اشیای ناشناس پرنده پنتاگون منتشر کرده است. این وب‌سایت روی شواهد و شناسایی این پدیده‌ها تمرکز دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*