قیمت سایپا اطلس

قیمت عجیب سایپا اطلس مشخص شد؛ گرانتر از تارا و پژو 207

با توجه به اعلام قیمت نهایی محصولات سایپا، شاهد قیمت عجیب اطلس G برای یک فیس‌ لیفت از کوییک هستیم؛ به نحوی که اطلس G از تارا هم گرانتر است!

طی روز گذشته قیمت نهایی محصولات سایپا با در نظر گرفتن هزینه‌های مختلف مانند مالیات، حق بیمه و… با تایید شورای رقابت مشخص شد. بسیاری از مردم منتظر بودند که محصول جدید سایپا یعنی اطلس G با چه قیمتی راهی بازار می‌شود. اطلس یک فیس لیفت سنگین از کوییک به‌شمار می‌رود که از همان شاسی و موتور استفاده می‌کند. از مهم‌ترین تغییرات اطلس نسبت به کوییک می‌توان به تغییر طراحی ظاهری خودرو و تغییر طراحی داشبورد خودرو اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

قیمت نهایی محصولات جدید سایپا

اطلس G با قیمتی معادل 395 میلیون تومان در سال 1402 در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت؛ بهایی به‌شدت بالا در ازای یک فیس لیفت!

با این قیمت، اطلس G از محصولاتی نظیر تارا دستی، پژو 207 و رانا پلاس پارانوما نیز گران‌تر خواهد بود. در حالی که به مراتب کیفیت ساخت پایین‌تر و پیشرانه‌ی ضعیف‌تری را داراست.

قیمت اطلس G

اطلس در حالی از رقبای خود گران‌تر فروخته می‌شود که تقریبا در بخش امکانات رفاهی هیچ آپشنی ندارد و همان کوییک همیشگی با ظاهری جدید است.

مقایسه قیمت سایپا اطلس با دیگر خودروهای هم رده ایرانی

خودروقیمت کارخانه
اطلس G395.000.000
تارا دستی394.000.000
پژو 207318.000.000
رانا پلاس پارانوما343.500.000

در خصوص این سوال باید به این موضوع توجه کرد که قیمت محصولات ایران خودرو در سال جدید تغییری نداشته و وجود چنین قیمت‌هایی از سوی سایپا نشان‌دهنده افزایش قیمت دیر یا زود محصولات ایران خودرو است.

به نظر شما آیا ارتقای صورت گرفته روی کوییک دستی، 194 میلیون ارزش دارد؟ یا سایپا قصد داشته با ارائه نسخه جدید فیس لیفت کوییک با نام اطلس قیمت این محصول را افزایش دهد؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. ایران خودرو به قیمت کارخانه هیچ خودرویی وارد بازار نمیکنه کی می تونه از ایران خودرو به قیمت کارخانه خرید کنه یک خواب هست سایپا هم که آزاد کردهدقیمت

  2. مرگ بر همه شون بی شرف های نامرد