ارسال پیامک بدون محدودیت

چگونه بدون محدودیت پیامک ارسال کنیم؟

ارسال پیامک یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه‌های تبلیغاتی برای سازمان‌ها و کسب‌و‌کارها است.

شاید محدودیت ارسال پیامک شما را نسبت به استفاده از این سرویس دچار تردید کرده باشد. خبر خوب این است که سامانه پیامکی فراز اس ام اس راهکارهای ساده و عملی برای رفع محدودیت ارسال پیامک و دور زدن این مانع دارد. در این مقاله فراز اس ام اس به شما خواهیم گفت که در اپراتورهای مختلف چگونه بدون محدودیت پیامک ارسال کنیم؟ بعد از مطالعه این مقاله می‌توانید به‌صورت نامحدود از خطوط همراه اول و ایرانسل برای مخاطبان و مشتریانتان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

نحوه ارسال پیامک بدون محدودیت در همراه اول

بسیاری از کاربران و مخاطبان هدف سازمان‌ها و کسب‌وکارها از مشترکان اپراتور همراه اول هستند. به‌ همین دلیل یک راه مناسب برای معرفی برند و تبلیغ محصولات، ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های دائمی و اعتباری همراه اول است. با رواج این موضوع برخی از کاربران نارضایتی خود را نسبت به دریافت پیامک‌های تبلیغاتی اعلام کرده‌اند. به همین دلیل اپراتور همراه اول محدودیت‌هایی برای ارسال پیامک اعمال کرده است. به‌این‌ترتیب از هر خط مجاز به ارسال ۵۰۰ پیامک در طول ۲۴ ساعت خواهید بود.

تنها راه رفع محدودیت ارسال پیامک همراه اول استفاده از سامانه پیامکی خواهد بود. با تهیه پنل اس ام اس می‌توانید از خدمات ارسال انبوه پیامک و ارسال پیامک نامحدود بهره‌مند شوید. همچنین با استفاده از پنل پیامکی می‌توانید پیام‌های تبلیغاتی خود را با استفاده از شماره‌های رند برای مشتریان و مخاطبان ارسال کنید.

ارسال پیامک بدون محدودیت با خط ایرانسل

راهکار ارسال پیامک بدون محدودیت با خط ایرانسل

اپراتور ایرانسل یکی از اپراتورهای مطرح و پر‌کاربر ایرانی است که امکان ارسال پیامک نامحدود ندارد. مانند اپراتور همراه اول با خط ایرانسل نیز مجاز به ارسال ۵۰۰ پیامک در طی یک روز هستید. در‌ صورت ارسال پیامک بیشتر خط شما مسدود خواهد شد. در‌ صورت مسدود شدن سیم کارت دیگر امکان ارسال پیامک و برقراری تماس را ندارید. برای رفع مسدودی سیم کارت باید با در دست داشتن مدارک شناسایی به نزدیک‌ترین نمایندگی اپراتور مربوطه مراجعه کنید. البته در‌ صورتی که این تخلف چند بار تکرار شود به مراجع قضایی فرا خوانده می‌شوید.

با تهیه پنل پیامکی فراز امکان ارسال پیامک نامحدود به خطوط ایرانسل را دارید. به این ترتیب شماره و خط اختصاصی برای ارسال پیام به‌صورت نامحدود به شما اختصاص داده می‌شود. امتیاز استفاده از این شماره‌ها این است که مخاطبان معمولا به شماره‌های سازمانی راحت‌تر از شماره‌های شخصی اعتماد می‌کنند. علاوه بر رفع محدودیت ارسال پیامک، با خرید پنل پیامکی می‌توانید از خدماتی همچون ارسال پیامک زنده و ارسال اس ام اس بر‌اساس شغل و محدوده جغرافیایی نیز برخوردار شوید. همچنین ارسال پیامک با خط شخصی به‌صورت تکی انجام شده و کار زمان‌بر و طاقت‌فرسایی محسوب می‌شود. در‌ صورتی که با تهیه پنل می‌توانید در عرض چند ثانیه هزاران پیام برای مخاطبانتان ارسال کنید.

روش ارسال پیامک نامحدود با استفاده از پنل پیامکی فراز اس ام اس 

اپراتورهای همراه اول و ایرانسل با اعمال محدودیت ارسال ۵۰۰ پیامک در روز علناً امکان ارسال پیامک انبوه و اجرای کمپین تبلیغاتی پیامکی را غیر‌ ممکن کرده‌اند. برای حل این مشکل باید از خدمات سامانه‌های پیامکی استفاده کنید. فراز اس ام اس یکی از پنل‌های پیامکی است که ارسال پیامک را به‌صورت انبوه انجام می‌دهد. همچنین این سامانه امکانات متنوعی همچون ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای، ارسال پیامک بر‌ اساس جنسیت و مشاغل را نیز دارد. 

در سامانه فراز اس ام اس با انتخاب جامعه هدف و دسته‌بندی مشتریان می‌توانید طبق زمان‌بندی مورد‌ نظرتان بدون محدودیت برای افراد پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. فقط کافی است که شماره مشتریان در دفترچه تلفن پیامکی پنل و ارسال پیامک به‌صورت گروهی وارد شود. از این سامانه می‌توانید برای ارسال پیامک یادآوری، پیام تبریک تولد خودکار به مشتریان، ارسال پیامک‌های مناسبی و ارسال پیامک با نام افراد به‌صورت زمان‌بندی‌شده نیز استفاده کنید.

سامانه پیامکی فراز اس ام اس

سامانه پیامکی فراز اس ام اس؛ راهکار جایگزین برای رفع محدودیت ارسال پیامک

با‌ توجه به اعمال محدودیت‌ به‌منظور ارسال پیامک توسط اپراتورهای مختلف، علناً امکان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از خطوط ایرانسل و همراه اول وجود ندارد. برای حل این مشکل و ارسال پیامک نامحدود پیشنهاد ما استفاده از خدمات پنل پیامکی فراز اس ام اس است. با خرید پنل از این سامانه امکان ارسال پیامک‌ به‌صورت انبوه و نامحدود به شماره‌های همراه اول و ایرانسل را خواهید داشت. همچنین می‌توانید پیامک‌ها را به‌صورت سازمان‌یافته و برای گروه‌های هدف بر‌اساس شغل، منطقه جغرافیایی یا جنسیت ارسال کنید.

سامانه فراز اس ام اس به سازمان‌ها و کسب‌وکارها استفاده از خطوط اختصاصی را پیشنهاد می‌کند. مخاطبان معمولا به این شماره‌ها نسبت به شماره‌های شخصی اعتماد بیشتری دارند. با مراجعه به سایت farazsms.com می‌توانید از خدمات مختلف سامانه پیامکی فراز اس ام اس، تعرفه ارسال پیامک و قیمت پنل پیامکی آگاه شوید.

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*