مزدا 3 چینی

مزدا 3 چینی در ایران عرضه می‌شود

مزدا 3 چینی به‌زودی به‌شکل وارداتی وارد بازار ایران خواهد شد. در ادامه با مشخصات و امکانات نسل جدید Mazda 3 مونتاژ چین آشنا می‌شویم.

گروه بهمن و زیرمجموعه آن یعنی بهمن موتور نخستین بار محصولات مزدا را به بازار ایران عرضه کردند و این خودروهای ژاپنی با کیفیت بالای خود توانستند در کشورمان به محبوبیت بالایی دست پیدا کنند. بهمن موتور قصد داشت محصولات جدید مزدا را نیز به ایران بیاورد، اما ممنوعیت واردات خودرو باعث شد تا این طرح عملی نشود. در حال حاضر مزدا 3 نیو به‌عنوان آخرین محصول این برند ژاپنی در بازار ایران محسوب می‌شود.

مزدا 3 چینی

اکنون که بار دیگر طرح واردات خودرو به اجرا درآمده، یک شرکت واردکننده طرح واردات محصولات مزدا را در دستور کار خود قرار داد. در همین راستا خبرها حاکی از آن است که نسل جدید مزدا 3 قرار است به‌شکل وارداتی روانه بازار ایران شود. البته این خودرو مونتاژ چین بوده و جوینت ونچر مزدا-چانگان وظیفه مونتاژ آن را بر عهده دارد.

مشخصات مزدا 3 چینی

مزدا 3 چینی

اطلاعات منتشر شده از گمرک نشان می‌دهد مزدا 3 مونتاژ چین با یک موتور 2 لیتری تنفس طبیعی سری اسکای اکتیو مزدا به بازار ایران را پیدا خواهد کرد که می‌تواند قدرتی برابر با 155 اسب بخار و گشتاور 203 نیوتن‌متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس 6 سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

امکانات رفاهی و ایمنی Mazda 3 

مزدا 3 چینی

مزدا 3 مونتاژ چین از امکانات رفاهی و ایمنی متعددی چون سانروف، سامانه ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، ترمز پارک برقی همراه با اتوهولد، سامانه کنترل پایداری و کنترل کشش، 7 کیسه هوای ایمنی، چراغ‌های روز، مانیتور لمسی همراه با دوربین عقب، سیستم صوتی حرفه‌ای Bose، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، هد آپ دیسپلی، رادار نقطه کور، سیستم کمکی ماندن در بین خطوط، رادار هشدار تصادف از جلو، کروز کنترل هوشمند تطبیقی، سیستم هشدار خروج از خط و رادار هشدار تصادف از عقب بهره می‌برد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. امیدوارم اگه قراره واقعا این ماشین وارد بشه با قیمت مناسب به دست مشتری برسه