صرافی کوینکس

ماجرای حمله هکری به صرافی کوینکس را در این ویدیو تماشا کنید

صرافی کوینکس در ماه سپتامبر مورد حمله هکری قرار گرفت. اما ماجرای این حمله هکرها به CoinEx چه بود و آیا کاربران این صرافی خسارت دیدند؟

صرافی کوینکس کاربران زیادی در کشورمان دارد و از معدود صرافی‌های بین‌المللی محسوب می‌شود که هم از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و هم امکان احراز هویت با پاسپورت ایرانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در ماه سپتامبر در خبرها داشتیم که متاسفانه این صرافی مورد حمله هکران قرار گرفته است. پس از این حمله هکری، کاربران CoinEx بسیار نگران سرمایه‌ی خود در این صرافی بودند؛ اما خوشبختانه تیم کوینکس نشان داد می‌توان به این مجموعه اعتماد کرد.

در ویدیوی امروز گجت نیوز قصد داریم ماجرای هک شدن صرافی CoinEx و اتفاقاتی که پس از آن رخ داد را بررسی کنیم.

ویدیوی ماجرای هک شدن صرافی کوینکس

همانطور که در این ویدیو مشاهده کردید، تیم فنی کوینکس پس از حمله هکران توانست خیلی زود خود را بازیابی کند و شرایط را به حالت عادی بازگرداند. مهم‌تر از همه این‌که کوینکس به تعهدات خود در قبال کاربران پایبند ماند و خسارت‌های وارد شده به برخی از کاربران را به‌طور کامل جبران کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. کارش درسته، صرافی که واقعا شبیه به حرفشه، بدون محدودیتی خدمات میده بعد از این بحران هم که خیلی خوب عمل کرد واقعا، هر صرافی دیگه ای بود زیربار نمیرفت، ولی کوینکس واقعا خاصه و ثابت شدس. مرسی از مقاله خوب تون

  2. صرافی کوینکس واقعا چندین ساله داره به ایرانی ها خدمات میده و این اولین باریه که میبینم یه صرافی هک میشه و پیگیری خوبی داره و جواب کاربر هاشو داده ممننون واقعا ازشون