کوالکام تایید کرد: ال جی جی ۵ به تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز شده است

با نزدیک شدن به روز پرده برداری از جدیدترین گوشی پرچمدار ال‌جی، شایعات به بالاترین سطح خود رسیده اند. چندی پیش تصاویری از ال‌جی جی ۵ ( LG G5 ) همراه یک ماژول عجیب فاش شد و اکنون کوالکام صحت تراشه این گوشی را رسما تایید کرده است. همانطور که در شایعات پیش تر هم وجود داشت، اسنپدراگون ۸۲۰ به عنوان تراشه در کالبد جدیدترین گوشی ال‌جی جای خواهد گرفت و این موضوع سندی بر عدم تولید گرمای بیش از حد ( بر خلاف اسنپدراگون ۸۱۰ ) برای اسنپدراگون ۸۲۰ است.

ال‌جی در گوشی G4 به دلیل وجود مشکلاتی برای اسنپدراگون ۸۱۰ ترجیح داد مدل ۸۰۸ آن را  به کار بگیرد. اما ظاهرا اسنپدراگون ۸۲۰ دیگر چنین مشکلاتی را در پی نخواهد داشت و ال‌جی بر آن شده تا G5 را با این تراشه راهی بازار کند. اکنون نیز کوالکام از این مورد استفاده کرده با تایید وجود اسنپدراگون ۸۲۰ در پرچمدار بعدی ال‌جی، رسما اعلام کرد این تراشه مشکل خاصی را به همراه ندارد.

۱۲-۱۵

ال‌جی برای معرفی از گوشی جدیدش روز ۲۱ فوریه مصادف با ۲ اسنفد را در نظر دارد تا پرچمدار این کمپانی بین مدعیان برترین گوشی هوشمند در MWC جای بگیرد. با این اوصاف، اکنون مطمئن شدیم که ال‌جی G5 حامل تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ خواهد بود و حال  فقط باید تا زمان رونمایی صبر پیشه کنیم.

منبع: gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*