سامسونگ در گلکسی اس ۷ از درگاه میکرو USB استفاده کرده است

غالبا گوشی های هوشمند پرچمدار، پیش از معرفی رسمی حواشی را به دنبال دارند که طی آنها برخی از مشخصات و ویژگی های دستگاه فاش می‌شود. اما برای گلکسی اس ۷ ( Galaxy S7 ) این شایعات به سطح بالاتری رسیده و حال تقریبا تمام مشخصات گلکسی S7 را دست داریم. به تازگی نیز تصویر منتشر شده اند که نشان بر وجود درگاه میکرو USB در پرچمدار بعدی سامسونگ دارد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

همانطور که می‌دانید، سامسونگ گلکسی اس ۷ ( Galaxy S7 ) و گلکسی اس ۷ اج ( Galaxy S7 Edge ) در روز ۲۱ فوریه رسما پرده برداری خواهند شد، اما چندی قبل تصاویر جدیدی فاش شدند که ما را از ویژگی های خاص گلکسی اس ۷ مطلع می‌سازند. اول از همه، شاهد گوشی های گلکسی اس ۷ با رنگ نقره و گلکسی اس ۷ اج با رنگ مشکی هستیم.

۲c32a7a1-b545-4fcf-8948-15aاما این تمام ماجرا نیست، طی عکسی که در پایین برای شما قرار داده شده، مشخص شد که سامسونگ برای نسل جدید سری S ترجیح داده از درگاه میکرو USB بهره ببرد و به این وسیله تمامی شایعات و گمانه زنی ها راجب وجود درگاه USB نوع C به پایان می‌رسد.

gsmarena_001تصویری که مشاهده کردید از قسمت پایینی گلکسی اس ۷ اج  گرفته شده و بدیهی است که همچنان پورت میکرو USB مد نظر سامسونگ باشد. بنابر این سامسونگ به کار گیری درگاه  USB نوع C را به تعویق انداخته و احتمالا پرچمداران بعدی، حامل درگاه یاد شده خواهند بود. در حال حاضر، می‌توان نوت ۶ را اصلی ترین کاندیدای استفاده از پورت جدید دانست.با اینکه سامسونگ درگاه گلکسی اس ۷ را با ارتقا همراه نکرده، اما باید وجود میکرو USB را برای کسانی است که تعداد زیادی کابل میکرو USB دارند، خبر خوشی دانست.

منبع: gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*