تماشا کنید: ویدیوی اسلوموشن ضبط شده توسط گلکسی اس ۷ اج

اگر شما هم از علاقه‌مندان به ضبط ویدیوهای اسلوموشن یا صحنه آهسته هستید، حتما به گلکسی اس۷ اج نیز علاقه خاصی پیدا خواهید کرد؛ چرا که به‌واسطه هماهنگی ایجاد شده میان دوربین و نرم‌افزار اسمارت‌فون، قابلیت‌های باکیفیت متعددی برای فیلم‌برداری صحنه آهسته در گلکسی S7 Edge گنجانده شده است.

سطح تکنولوژی فعلی امکان ارائه کیفیت بالاتر از رزولوشن ۷۲۰p این‌گونه ویدئوها را نمی‌دهد. دوربین Galaxy S7 edge قادر به فیلم‌برداری اسلوموشن با سرعت ۲۴۰fps می‌باشد که جزو اولین‌ها در این عرصه به‌شمار می‌رود.

به‌گفته یکی از کاربرانی که فرصت کار با گلکسی اس۷ اج را پیدا کرده کیفیت ویدئوهای ثبت شده صحنه آهسته توسط این گوشی دقیقا ۷۲۰p نیست. آنچه مشخص است، سامسونگ برای پرچمداران خود سنگ تمام می‌گذارد و شاید این افت کیفیت ناشی از تنظیمات اشتباه یا لرزش‌های مکرر دست بوده، یا در نسخه‌ای که در آینده نزدیک پا به بازار خواهد گذاشت تمامی این مشکلات مرتفع خواهند شد. گرچه با این‌حال به هیچ عنوان کیفیت تصاویر ضبط شده پایین نیست.

قابلیت جالبی که سامسونگ در گلکسی اس۷ تعبیه کرده، امکان تبدیل سایر ویدئوهای گالری به ویدئوی اسلوموشن است. بدین ترتیب کاربر می‌تواند ویدئوی موردنظر خود را صحنه آهسته کرده و آن را به‌راحتی منتشر کند. Google Nexus 6P از دیگر اسمارت‌فون هایی محسوب می‌شود که توانایی ضبط ویدئو با سرعت ۲۴۰ فریم بر ثانیه را داراست که برای به اشتراک‌گذاری ویدئو با محدودیت‌هایی روبرو می‌شویم. اما پرچمدار جدید کره‌ای ها تمامی موانع را از سرراه برمی‌دارد.

در ادامه این ویدیوی صحنه آهسته را تماشا کنید :

منبع : PhoneArena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*