رندرهای جدیدی از تبلت گلکسی Tab A 7.0 و ۷.۰ Tab E منتشر شد

به قدری معرفی گوشی‌های جدید گلکسی خبرساز بودند که تمام توجهات را به خود جلب کرده‌اند اما این دو پرچم‌دار تنها محصولات سال ۲۰۱۶ سامسونگ نیست. به تازگی رندرهای جدیدی از تبلت‌های گلکسی Tab A 7.0 و گلکسی ۷.۰ Tab E منتشر شده که خبر از آمادگی آن‌ها برای معرفی و عرضه را می‌دهد. در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

اوایل ماه گذشته رندرهایی از Galaxy Tab E 7.0 2016 منتشر شد، و کمپانی نیز مدل ۸ اینچی این تبلت را در تایوان معرفی کرده بود. تصاویری از  Galaxy Tab A 7.0 2016 نیز به تازگی منتشر گشت. حال نیز یک سری رندرهای جدید منتشر شده که می‌توانید در ادامه تبلت‌ها را در دو رنگ‌بندی سیاه و سفید مشاهده کنید.

این تبلت‌ها در اصل در میان محصولات میان‌رده‌ی سامسونگ قرار می‌گیرند که انتظار می‌رود به زودی نیز عرضه شوند. مدل ۹.۶ اینچی گلکسی Tab E نیز در خرداد ماه معرفی شد و به نظر می‌رسد که رندرها متعلق به مدل کوچک‌تر این تبلت با صفحه‌ی ۷ اینچی باشد. گلکسی Tab A 8.0 نیز در سال گذشته میلادی معرفی شد و مدل جدید باید نمونه‌ی کوچک شده‌ی آن باشد.

البته دقیقا مشخص نیست که چه زمانی سامسونگ از تبلت‌های جدید خود رونمایی خواهد کرد اما می‌توان انتظار داشت که در طی هفته‌‌های آینده شاهد معرفی این دو محصول جدید باشیم. نکته‌ی دیگری نیز که وجود دارد سامسونگ محصولات پایین‌رده و میان‌رده‌ی خود را با نظم خاصی معرفی و عرضه نمی‌کند و هر زمانی امکان دارد دست به معرفی و عرضه‌ی این محصولات بزند.

تنها نکته‌ای نیز که در مورد مشخصات سخت افزاری این دو تبلت می‌دانیم اندازه صفحه‌ی نمایش آن‌هاست و هنوز اطلاعات کاملی نداریم. در هر صورت باید انتظار داشت که دو تبلت دارای مشخصات سخت افزاری میان‌رده‌ای باشند. در هر صورت ما به محض این که اطلاعات جدید از این تبلت‌ها منتشر شد آن‌ها را برای شما عزیزان قرار خواهیم داد. پس با گجت نیوز مانند همیشه همراه باشید.

منبع: androidheadlines

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*