انتظار ها به پایان رسید،سامسونگ Galaxy s3 شانزدهم اردیبهشت رو نمایی می گردد

 

 

بالاخره تاریخ معرفی تلفن‌هوشمند Samsung Galaxy S3 مشخص شد. این گوشی اندرویدی که شایعات جذاب زیادی در مورد آن شنیده‌ایم، قرار است روز 3 می (14 اردیبهشت) در لندن رونمایی شود. سامسونگ با استفاده از یک دعوت‌نامه که طراحی جالب و ساده‌ای دارد، خبرنگاران را تنها با استفاده از یک جمله "بیا و گالاکسی بعدی را ببین" به کنگره معرفی گوشی جدیدش فراخوانده است. به نظر شما آیا این دعوت‌نامه نیز مانند دعوت‌نامه‌های کمپانی اپل، رمزنگاری شده است و وجود دو رنگ آبی و سفید در آن می‌تواند نشانه خاصی باشد؟

بعد از ماه‌ها انتظار و حدس و گمان در مورد گوشی جدید سامسونگ، دعوت‌نامه این کمپانی که با رنگ آبی و سفید تزئین شده برای خبرنگاران ارسال شد تا آنها را با کنگره معرفی "Galaxy S3" دعوت کند.
اما از ظاهر دعوت‌نامه مروموز سامسونگ چه چیزی را می‌توان فهمید؟
روی دعوت‌نامه چند نقاشی به تصویر کشیده شده که قالب خاصی ندارند. این نقاشی ها، می‌توانند نشان‌دهنده خلاقیت سامسونگ در تولید Galaxy S3 باشد. شاید هم سامسونگ با نمایش تصویر نقاشی شده، قصد داشته به کاربران اعلام کند که این گوشی مانند Galaxy Note دارای قلم است.
این کنگره در Earls Court Exhibition Center لندن راس ساعت 7 بعد از ظهر (10:30 شب به وقت تهران) برگزار خواهد شد. برای مشاهده گزارش زنده این گنکره، ساعت 10:30 شب 14 اردیبهشت، با گجت نیوز همراه باشید.

در اینجا توجه شما را به ویدیو سایت CNet در این مورد جلب می کنیم :

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*