۵ فیلم برتر ماه؛ مارس ۲۰۱۶ + تریلر

تماشای فیلم‌های سینمایی به یکی از سرگرمی‌های اصلی مردم تبدیل شده. البته باید گفت که هر ماهه شاهد اکران آثار ارزشمندی نیز هستیم. این ماه نیز تصمیم گرفته‌ایم ۵ فیلمی که نباید آن‌ها را از دست بدهید را به شما معرفی کنیم. آماده‌ی تماشای مبارزه بتمن با سوپرمن هستید؟ پس در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

London Has Fallen

زمان عرضه: چهارم مارس (چهاردهم اسفند) در ایالات متحده

۵ فیلمی که نباید آن‌ها را از دست بدهید ۱خلاصه‌ای از فیلم: این فیلم دنباله‌ی فیلم سقوط المپیوس ( Olympus Has Fallen ) است. جایی که جرالد باتلر در نقش مایک بنینگ بازی کرده. این بار داستان در مورد این است که مایک متوجه می‌شود قرار است در مراسم خاک سپاری نخست وزیر انگلستان در لندن، رهبران جهان به قتل برسند. حال وی باید در برابر قاتلین ایستاده و مانع این اقدام شوم شود.

Zootpia

زمان عرضه: چهارم مارس (چهاردهم اسفند) در ایالات متحده

۵ فیلمی که نباید آن‌ها را از دست بدهید ۲خلاصه‌ای از فیلم: در شهری که حیوانات شخصیتی انسانی دارند، یک روباه که سارق حرفه‌ای‌ست و خرگوشی که در حقیقت تازه پلیس شده با یک دیگر همدست می‌شوند تا راز پشت یک توطئه را افشا سازند.

The Brothers Grimsby

زمان عرضه: یازدهم مارس (بیست و یکم اسفند) در ایالات متحده

۵ فیلمی که نباید آن‌ها را از دست بدهید ۳خلاصه‌ای از فیلم: پس از ۲۸ سال دو برادر به صورت اتفاقی هم دیگر را ملاقات می‌کنند. البته با این تفاوت که یکی تبدیل به یک جاسوس حرفه‌ای شده و دیگری نیز طرفدار دو آتیشه ورزش! حال در یک داستان کمدی دو برادر باید به کمک یک دیگر پرده از یک معمای مرگبار بردارند.

۱۰Cloverfield Lane

زمان عرضه: یازدهم مارس (بیست و یکم اسفند) در ایالات متحده

۵ فیلمی که نباید آن‌ها را از دست بدهید ۴خلاصه‌ای از فیلم: پس از یک سانحه رانندگی، زن جوانی خود را در زیر زمین خانه‌ی مردی می‌یابد. مرد به او می‌گوید که جان او را نجات داده، البته نه از حادثه رانندگی بلکه از یک حمله‌ی شیمیایی.


Batman v Superman: Dawn of Justice

زمان عرضه: بیست و پنجم مارس (ششم فروردین) در ایالات متحده

۵ فیلمی که نباید آن‌ها را از دست بدهید ۵خلاصه‌ای از فیلم: کارهایی که سوپرمن انجام می‌دهد باعث شده تا دنیا به خطر افتد. بتمن نیز مصمم شده تا در برابر سوپرمن قد علم کرده و جلوی کارهای او را بگیرد.


تهیه شده در گجت نیوز

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. وقتی گزینه دانلود رو میزنم این پیغام ۴۰۴ Not Found مشکل از چیه