آپدیت جدید WhatsApp مشکل اشغال فضای زیاد برروی آیفون را حل می‌کند

پیام‌رسان محبوب این روزها در کنار تلگرام، واتس اپ است که با آپدیت جدید خود برای سیستم‌عامل iOS مشکلات عمده کاربران اپل را مرتفع می‌سازد. ورژن ۲.۱۲.۱۵ این برنامه علاوه بر حل مشکل اشغال فضای زیاد برروی آیفون، سایر باگ‌ها را نیز حذف نموده و قابلیت‌های جدیدی بدان افزوده است.

برخی از کاربران واتس اپ اذعان داشته‌اند این مسنجر تمامی فضای خالی موجود برروی گوشی را تحت انحصار خود در آورده و قابلیت ذخیره سایر اطلاعات برروی گوشی وجود ندارد. حال با ارائه آپدیت این مشکل برطرف شده و شاهد کارکرد طبیعی اپ هستیم. دیگر مشکل کاربران آیفون کرش کردن برنامه بود که طی این به‌روز رسانی پایداری واتس اپ افزایش یافته است.

علاوه بر حل مشکلات نسخه پیشین، قابلیت‌های جدیدی به برنامه اضافه شده که به کاربر آزادی عمل بیشتری می‌دهد. اکنون شما می‌توانید فایل‌های PDF را توسط پیام‌رسان واتس اپ به مخاطبان خود بفرستید. همچنین در نسخه ۲.۱۲.۱۵ شاهد مرورگر تصاویر با طراحی جدید هستیم و می‌توان درحین پخش ویدئو برروی قسمتی از تصویر زوم کرد.

پس از نصب این آپدیت، کاربر قادر به ارسال عکس و فیلم از سایر اپلیکیشن‌ها نظیر Google Drive، Dropbox و Microsoft OneDrive خواهد شد؛ بدین گونه که با باز کردن «Photo/Video Library» یا «گالری عکس‌ها و فیلم‌ها» و لمس «Choose from another app» یا «انتخاب از برنامه دیگر» به انتخاب تصویر یا ویدئو موردنظر و ارسال آن بپردازد. آخرین تغییر ایجاد شده در ورژن جدید این برنامه ایجاد رنگ‌های ساده اما متنوع در بخش پس‌زمینه چت‌ها می‌باشد و کاربران می‌توانند تصاویر زیبا و جدیدی به‌عنوان Background گفت‌وگوهای خود انتخاب کنند.

اگر کاربر آیفون هستید و از این مسنجر استفاده می‌کنید، حتما با مراجعه به App Store آن را به‌روز رسانی کنید؛ چرا که قابلیت‌های جدید بسیاری انتظار شما را می‌کشند.

منبع : PhoneArena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*