Sniper Elite 4 رسما تایید شد: تک تیرانداز زبده به شکار موسولینی می‌رود

ساعاتی پیش مطلع شدیم سری محبوب Sniper Elite قرار است در سال جاری میلادی با چهارمین نسخه خود بازگردد تا بتوانیم باری دیگر در نقش شخصیت همیشگی این سری یعنی کارل فِربرن به شکار نازی ها بپردازیم. با گجت نیوز در ادامه مطلب همراه شوید.

استودیو ربلیون سازنده بازی، رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان را پلتفرم های مقصد بازی معرفی کرده و اعلام کرد وقایع بازی پس از اتفاقات نسخه سوم به وقوع خواهد پیوست. فِربرن پس از ماجرای های خود در آفریقا این بار به ایتالیا سال ۱۹۴۳ رفته و در کنار مردان و زنان مبارز نیروهای مقاومت ایتالیا به نبرد با نیروهای فاشیت و رهبر آن ها در ایتالیا یعنی بنیتو موسولینی خواهد پرداخت.

استودیو ربلیون در نشست خبری بازی می گوید:

اگر ماموریت او [کارل فِربرن] با شکست مواجهه شود، دیگر نه از عملیات خان بزرگ (Overlord) خبری خواهد بود نه از روز D-Day و نه از پیروزی در اروپا.

استودیو همچنین تایید کرد که نسخه کنسولی بازی در وضوح تصویر ۱۰۸۰p اجرا خواهد شد. استودیو تاکید کرد این اولین نسخه از سری خواهد بود که  بدون محدودیت های سخت افزاری نسل قبلی کنسول ها ساخته می شود. به این ترتیب استودیو قطعا قادر است یک بازی تیراندازی جنگ جهانی دوم عالی را به مخاطبین ارایه دهد.

لازم به ذکر است Sniper Elite III برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هفتم و هشتم منتشر شده بود.

محیط های بازی شامل مکان هایی مانند شهرهای ساحلی مدیترانه، ساختمان های غول آسای نازی ها، جنگل و صومعه هایی در کوهستان که از مونت کریستو الهام گرفته شده اند، می‌باشد. لازم به ذکر است استودیو ربلیون در نشت خبری مذکور اظهار داشت که نقشه های موجود در بازی Sniper Elite 4 چندین برابر از نقشه های نسخه سوم بزرگتر هستند.

در ادامه شما را به مشاهده اولین تصاویر بازی دعوت می کنیم:

در کنار خبر رونمایی از نسخه چهارم Sniper Elite، استودیو ربلیون اعلام کرد سری Sniper Elite تا کنون موفق به فروش ۱۰ میلیون نسخه شده است.

منبع: GameSpot

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*