محتوای الحاقی روز اول انتشار The Division هم اکنون برای خرید در دسترس است

عنوان جدید یوبی‌سافت، یعنی The Divison، بالاخره عرضه شد و بازخوردای نسبتا خوبی نیز داشت. از پیشرفت‌های قابل توجه این عنوان از E3 تاکنون، تا محتواهای قابل دانلودی که تا یک سال کاملا رایگان هستند. یوبی‌سافت امروز اعلام کرد که کسانی که از محتوای قابل دانلود و اختصاصی روز اول انتشار این محصول جا مانده‌ اند، می‌توانند آن را خریداری نمایند. با گجت نیوز همراه باشید.

هر دو بسته‌ی الحاقی روز اول انتشار قابل خرید هستند. این دو بسته که به نام های Marine Forces Outfits و Military Specialists Outfits مزین شده‌ اند، هر کدام دارای ۴ لباس جنگی منحصر به فرد، ماموریت‌های مختلف و ویژگی‌های انحصاری افزوده شده اند. به گزارش GamesRadar، در این دو بسته‌ی الحاقی، کلاه های جنگی در مقابل نیروی‌های Red Sox مقاومتی ندارند.

هر کدام از این دو بسته، ۵ دلار برچسب قیمت خورده‌ اند و یوبی‌سافت نیز اعلام کرده که این بسته‌ی الحاقی به صورت ویژه برای گیمرهای رایانه شخصی عرضه شده و این دسته کاربران، امروز به راحتی به این محتوای اضافی دسترسی دارند. دیروز نیز یوبی‌سافت محتوای انحصاری ۳۰ روزه‌ای برای اکس باکس وان (XBOX ONE) معرفی کرد، که بعد از به پایان رسیدن زمان مقرر، این محتوای اضافه در اختیار دیگر پلتفرم ها نیز قرار خواهد گرفت. فضای یخ بسته و تاریک نیویورک منتظر شماست!

منبع: PCgamer

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*