قیمت فضایی حواله خودروی وارداتی جانبازان

قیمت فضایی حواله خودروی وارداتی جانبازان

وضعیت معامله حواله‌ های خودرو در بازار به نقاط عجیبی رسیده، به‌نحوی که شاهد قیمت فضایی برای حواله خودروی وارداتی جانبازان هستیم.

بر اساس جدیدترین اخبار خودرو، قیمت برخی حواله های خودروی جانبازان در بازار تا 10 میلیارد تومان نیز رسیده است. در این بین، یکی از خاص‌ترین و گران‌ترین خودروهایی که از این طریق در حال معامله بوده، بنز سی کلاس است و حالا شاهد قیمت‌های عجیبی برای حواله آن هستیم.

قیمت حواله خودروی وارداتی جانبازان به 10 میلیارد تومان رسید!

در حال حاضر حواله بنز سی کلاس جانبازان با قیمت 12 میلیارد تومان در بازار در حال معامله شدن است. نکته جالب توجه این‌که قیمت این خودرو بعد از تحویل نیز در حداقلی‌ترین حالت به 25 میلیارد تومان می‌رسد.

از سویی در پلتفرم دیوار، آگهی‌هایی نیز برای معاوضه حواله خودرو بنز جانبازان با آپارتمان در مناطق خاص و لاکچری پایتخت دیده می‌شود. از جمله در یک مورد، آگهی معاوضه حواله بنز C180 با یک آپارتمان 100 متری در مناطق 1 تا 5 تهران منتشر شده است.

آگهی معاوضه حواله خودرو بنز جانبازان با آپارتمان

برای فهم بهتر باید به این مهم اشاره کنیم که در حال حاضر قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در منطقه نیاوران برابر با 155 میلیون تومان است و این یعنی تنها با پول حواله خودرو بنز C180 می‌توان صاحب یک ملک 77 متری در نیاوران شد!

بیشتر بخوانید:
چری A9 ؛ هیبریدی جدید مدیران خودرو؟ آیین نامه طبیعت گردی و آفرود تدوین شد؛ منتظر ساماندهی باشیم یا محدودیت؟ بی ام و i4 مدل 2025 فیس لیفت با چهره و امکانات جدید رسماً معرفی شد بی ام و سری ۴ گرن کوپه فیس لیفت رونمایی شد؛ طراحی جدید و پیشرانه قدرتمندتر از قبل

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*