نگاهی به ویندوز ۱۰ موبایل بیلد ۱۰۵۸۶.۱۶۴؛ یک بروزرسانی تجمعی

هفته‌ی گذشته بود که مایکروسافت (Microsoft) سرانجام آخرین بیلد ویندوز ۱۰ (Windows 10 Mobile) خود را به مرحله‌ی انتشار رساند. بازخورد های مثبت از سوی منتقدان معتبر دنیای تکنولوژی، نشان دهنده‌ی آن است که سیستم عامل موبایلی مایکروسافت، به خوبی گذشته خودنمایی می‌کند. با گجت نیوز همراه باشید، تا نگاهی به آخرین آپدیت این پلتفرم بیاندازیم.

ویندوز ۱۰ موبایل جدید، تغییرات زیادی داشته به طوری که کاربر در دریای امکانات این سیستم عامل غرق خواهد شد. تعداد برنامه های انحصاری مایکروسافت آنقدر زیاد است که شما دیگر نیاز به برنامه‌ی جانبی خاصی ندارید. اما مشکلی که اینجاست آن است که ویندوز ۱۰ موبایل اینسایدر پیش‌نمایش (Windows 10 Mobile Insider)، در فست رینگ (Fast Ring) برای توسعه دهندگان قرار نگرفت، تا برنامه نویسان معتبر نیز بر روی این بیلد مانور بدهند. در هر حال، اینبار ما شاهد نشر بدون واسطه‌ی آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل بودیم.

اجازه بدید کمی مسئله را روشن تر کنیم؛ مایکروسافت این بروزرسانی موسوم به رداستون (RedStone) را از قصد برای اعضای فست رینگ (Fast Ring: جامعه ای توسعه دهندگان) منتشر نساخت که تمام کاربران ویندوز ۱۰ موبایل از نزدیک تغییرات عظیم و اساسی این بیلد را مشاهده کنند. شاید اگر پیش نمایشی از این نسخه به بیرون درز می‌کرد، کاربران دیگر رغبتی برای دریافت آن نداشتند، چون موج های مخرب منتقدین در فضای مجازی کم نیست!

آقای Gabe Aul نیز به نحوی تایید نمود که دستگاه هایی که از نسخه‌ی RedStone پشتیبانی کرده‌اند، بروزرسانی و بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت خواهند کرد. در کل بیلد (Build) جدید مابکروسافت برای آخرین ورژن از سیستم عامل محبوبش، شامل شمار زیادی از تغییرات عظیمی شده است. شما را به تماشای ویدیوی زیر دعوت می‌کنم:

منبع: Neowin

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. با سلام واحترام خدمت آقای فتحعلی زاده و آقای انبار و اعضای محترم گجت نیوز با توجه به باگ هایی که بیلد های قبلی این ویندوز داشتند(به خصوص بر روی لومیا ۵۴۰) عاجزانه خواهشمندم بیلد نهایی رو برامون تست کنید بر روی لومیا ۵۴۰ تا ببینیم ارزش آپدیت داره یا بازم صبر کنیم باتشکر فراوان