جدیدترین مپ‌های تاون هال ۷ بازی کلش آف کلنز

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بازی کلش آف کلنز ( Clash of Clans ) ساختمان‌های دفاعی قوی و سطح بالا است. اما اگر این ساختمان‌ها به درستی چیده نشوند مشخصا نتیجه‌ای نخواهید گرفت. در ادامه مپ‌های جدید و مهندسی شده تاون هال ۷ را در ۴ طبقه وار، فارمینگ، تروفی و هیبرید مشاهده کنید.

در این مجموعه سعی در گنجاندن مپ‌های جدید و همگام با آخرین آپدیت‌های سوپرسل برای این بازی داشته‌ایم و مواردی نظیر سه Air Defense و Air Sweeper نیز کاملا در این مپ‌ها لحاظ شده‌اند. بنابراین نگران قدیمی بودن این مپ‌ها نباشید.

جدیدترین مپ‌های وار تاون هال ۷

جنگ‌های قبیله‌ای یکی از ارکان مهم بازی کلش آف کلنز محسوب می‌‍شوند. در خاطر داشته باشید حتی یک درصد تخریب کمتر ممکن است کلن شما را برنده وار سازد. بنابراین اهمیت مپ وار بسیار بالاست و دقت زیادی در طراحی آن به خرج می‌رود. در ادامه تعدادی مپ وار تاون هال ۷ را مشاهده خواهید کرد.

جدیدترین مپ‌های فارمینگ تاون هال ۷

پس‌انداز کردن طلا یا اکسیر همواره یکی از مشکل‌ترین کارهای دهکده محسوب می‌شود، چرا که به‌طور مداوم تحت حملات سایر بازیکنان قرار می‌گیرید و بخشی از اندوخته‌های خود را از دست می‌دهید. اما با چیدن وسایل دهکده خود به صورت زیر، می‌توانید منابع خود را تا حد زیادی حفظ کنید. ناگفته نماند احتمال از دست دادن تروفی در این حالت از دهکده‌تان بسیار بالاست!

جدیدترین مپ‌های تروفی تاون هال ۷

گاهی پس از شروع آپگرید نیرو یا ساختمان و تخلیه ذخایر، تصمیم به افزایش تعداد کاپ‌های خود می‌کنید. مپ‌های تروفی مشخصا از منابع شما محافظت نخواهند کرد و بهتر است پس از ارتقای نیرو یا ساختمان خود و تخلیه منابع ذخیره خود، این‌گونه مپ‌ها را برگزینید.

جدیدترین مپ‌های هیبرید تاون هال ۷

معمولا بیشتر بازیکنان کلش آف کلنز درکنار حفظ کاپ به ذخیره منابع خود می‌پردازند. به این‌گونه مپ‌ها هیبرید گفته می‌شود که کاربردی دوگانه از خود بروز می‌دهند.

 

 

 

 

تهیه شده در گجت نیوز

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

9 دیدگاه

  1. شما ها چقدر عالی عالی میکنید

  2. ممنون استفاده کردم.جالب بودن

  3. مطلبت عالی بود :Roses-are-red: