شرایط فروش دایون Y7

شرایط فروش شاسی بلند چینی دایون Y7 در اردیبهشت 1403

شرکت خودروسازی ایلیا با انتشار اطلاعیه‌ای، جدیدترین شرایط فروش خودرو شاسی بلند چینی دایون Y7 در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ را اعلام کرد.

در طرح جدید فروش ایلیا موتور، شاسی بلند دایون Y7 با شرایط پیش فروش و به‌صورت پیش پرداخت با موعد تحویل ۹۰ روز کاری به مشتریان عرضه خواهد شد. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز به اعلام جزئیات این طرح می‌پردازیم.

جزئیات شرایط فروش خودرو دایون Y7 – اردیبهشت ۱۴۰۳

خودرو شاسی بلند دایون Y7

در طرح اعلامی شرکت خودروسازی ایلیا، شاسی بلند دایون Y7 با شرایط پیش فروش غیر قطعی و با مبلغ پیش پرداخت ۸۱۲ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود. همچنین متقاضیان خرید این خودرو می‌توانند هنگام تکمیل وجه از تسهیلات بانکی تا سقف ۷۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت تا سقف ۴۸ ماه بهره‌مند شوند. این خودرو در سه رنگ سفید، مشکی و خاکستری عرضه می‌شود.

شایان ذکر است سود مشارکت و انصراف سالانه در این طرح به‌ترتیب ۲۴ و ۹ درصد و جریمه تأخیر آن ۳۶ درصد اعلام شده است.

توضیحات طرح فروش دایون وای 7

1. کلیه خودروهای فروخته شده دارای گارانتی این شرکت به‌مدت ۳ سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر می‌باشند.

2. با توجه به فروش خودروها بر اساس موجودی قابل تخصیص، انجام ثبت نام برای هر خودرو منوط به وجود سهمیه قابل فروش خواهد بود.

3. حق‌الزحمه نمایندگی‌های مجاز توسط شرکت تأمین و پرداخت می‌گردد. بنابراین دریافت هرگونه وجه اضافی تحت هر عنوان، غیر مجاز و بر خلاف مقررات شرکت می‌باشد.

4. متقاضیان خرید خودرو مکلفند کلیه وجوه مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط به نام و به حساب بانکی شرکت صنایع خودروسازی ایلیا واریز نمایند در صورت عدم رعایت مورد مذکور شرکت هیچ‌گونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت.

5. هزینه‌های شماره‌گذاری، اسقاط، عوارض قانونی و مالیات بر ارزش افزوده مورد محاسبه قرار گرفته و در فاکتور فروش لحاظ شده است و چنانچه در زمان تحویل تغییری توسط مراجع ذی‌صلاح اعلام شود نسبت به محاسبه و دریافت مابه‌التفاوت اقدام خواهد شد.

6. در صورت درخواست متقاضی برای نصب آپشن‌های اضافه (دوربین ۳۶۰ درجه سنسور جلو و عقب رادار نقطه کور و….) هزینه مربوطه جداگانه دریافت می‌گردد.

7. در صورت درخواست برای تجهیزات آفرودی تحت گارانتی به‌صورت جداگانه شرکت لیست را ارائه می‌کند.

8. خودروها دارای یک سال یا ۳ نوبت سرویس دوره‌ای و یک سال بیمه بدنه رایگان هستند.

آخرین شرایط فروش انواع خودرو در ایران:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خریدن آشغالهای چینی مانند خودزنی است