وقتی یک گلوله‌ی کالیبر ۵۰ به داخل لوله‌ی یک شات‌گان شلیک می‌شود

تماشا کنید: وقتی یک گلوله‌ی کالیبر ۵۰ به داخل لوله‌ی یک شات‌گان شلیک می‌شود

شاید اکثر ما اسلحه‌ی قدرتمند شات‌گان را تنها در فیلم‌های اکشن و بازی‌های قدیمی‌تر نظیر دوک دیده باشیم؛ اما همین مقدار آشنایی کم هم برای ما کافی است که بدانیم اسلحه‌ی شات‌گان یک سلاح بسیار خطرناک و البته با قدرت تخریب بالا برای فاصله‌های نزدیک است. در اکثر اوقات، این اسلحه در دست ابر‌قهرمان صحنه است و بر تمام سلاح‌های دیگر برتری دارد، اما چه می‌شد اگر یکبار هم به خود این اسلحه شلیک می‌شد تا صحنه‌ی تخریب شدن خود آن را هم ببینیم؟! در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که بعضی از مواقع دوست داشته باشید یک حرکت خاصی را انجام دهید که همیشه بر خلاف آن رفتار کرده‌اید. اما یا آن حرکت بقدری خطرناک است که منطق به شما اجازه نمی‌دهد آن را انجام دهید و یا امکانات انجام آن به حدی پیشرفته است که شما قادر به تهیه‌ی آن‌ها نباشید. نمونه‌ی این تفکرات زیاد است و هرکس بسته به خلاقیت خود، آن‌ها را در سر می‌پروراند: مثلا پوشیدن یک اسکیت و گرفتن پشت یک قطار و حرکت با سرعت سرسام آور، یا شلیک یک گلوله‌ی کالیبر بالا به داخل یک اسلحه‌ی قدرتمند!

کانال FullMag در شبکه‌ی یوتیوب دقیقا همین تفکرات را به اجرا در می‌آورد. آنها در یک ماجراجویی جدید به سراغ دو اسلحه‌ی شات‌گان رفته‌اند و با یک سلاح تک تیرانداز که تیرهای با کالیبر ۵۰ در آن قرار میگیرد، به داخل لوله‌ی شات‌گان‌ها تیراندازی کرده‌اند!

اسلحه‌ای که با آن به شات‌گان ها تیراندازی می‌شود

اسلحه‌ای که با آن به شات‌گان‌ها تیراندازی می‌شود

نکته‌ی جالب اینجاست که فرد تیرانداز می‌گوید که درباره‌ی هزینه‌ی این ویدیو خیلی نگران نباشید زیرا هزینه‌ی آنها از یک آیفون که تست‌های سقوط بر روی آن انجام می‌شود، بسیار ارزان‌تر است!

حالا شما چه فکر می‌کنید؟ به نظرتان گلوله دقیقا به صورت برعکس، مسیر طبیعی شلیک را طی می‌کند و از سمت دیگر خارج می‌شود؟ یا در لوله گیر می‌کند؟ و یا شاید هم از وسط اسلحه به بیرون پرتاب می‌شود؟ برای یافتن پاسخ پیشنهاد می‌کنیم این ویدیوی هیجان‌انگیز را تماشا کنید:


منبع: gizmodo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*