استریم ویدیو های پلی‌استیشن برای دستگاه های اندرویدی سونی ممکن شد

امروز سونی به طوری رسمی اعلام کرد که به وسیله اپلیکیشن مخصوص پلی‌استیشن ویدیو اپ (Playstation Video App) می‌توانید با گوشی هوشمند سونی خود به تماشا و استریم ویدیو های پلی‌استیشن بپردازید. این اپلکیشن هم اکنون در گوگل پلی استور (Google Play Store) موجود است. با گجت نیوز همراه باشید.

اپلیکیشن پلی استیشن ویدیو، یک نرم افزار اندرویدی است که قبل از استفاده‌ی آن، شما باید امکانات آن را در پلی استیشن خود خریداری کرده باشید. سونی اینترتینمنت (Sony Entertainment) با انتشار این نرم افزار به سال ۲۰۱۲ بازگشت تا کاربران خود را از طریق استریم ویدیو و موزیک جذب کند.

سونی این امکان را نیز قرار داده تا گیمرهای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۳ بتوانند محتوای ویدیویی و صدا را جداگانه به اشتراک بگذارند. انتخاب نوع فرمت برای این نرم افزار آزاد است و شما هر فرمتی که بخواهید را می‌توانید انتخاب کنید.

متاسفانه نرم افزار اندرویدی جدید سونی فعلا فقط بر روی دستگاه‌های اندرویدی این شرکت اعم از سری اکسپریا و تبلت‌های آن قابل دریافت و اجرا است. مورد دیگری که وجود دارد این است که امکانات پولی این اپلیکیشن هم فعلا بر روی چند ریجن انگشت شمار قابل دریافت است که از بین آنها می‌توان آلمان، ایتالیا، استرالیا، فرانسه، اگلیستان، و اسپانیا را نام برد.

کمپانی Sony با انجام این کارهای جانبی سعی در ارتقای سطح کیفی بازی‌های ویدیویی خود را دارد؛ از طرفی مایکروسافت (Microsoft) نیز اپلیکیشن های متعددی برای کنسول اکس باکس وان (XBOX ONE) خود منتشر ساخته که تاکنون برای ویندوز ۱۰ و ویندوز فون منتشر شده اند.
منبع: Phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*