شرایط فروش اقساطی جک J4

شرایط فروش اقساطی جک J4 کرمان موتور در خرداد 1403 اعلام شد

گروه خودروسازی کرمان موتور با انتشار اطلاعیه‌ای، شرایط فروش اقساطی خودرو جک J4 ویژه خرداد ماه ۱۴۰۳ را اعلام کرد.

شرکت کرمان موتور قصد دارد از تاریخ ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳ لغایت ۱۵ تیر سال جاری، سدان اقتصادی جک J4 را به‌صورت اقساطی و با قیمت مصوب به متقاضیان عرضه کند. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با اعلام جزئیات این طرح همراه ما باشید.

جزئیات شرایط فروش اقساطی جک J4 کرمان موتور – خرداد ۱۴۰۳

در این طرح فروش، خودرو جک J4 در شش رنگ سفید، مشکی، خاکستری طوسی روشن متالیک، قرمز، آبی زنگاری و قهوه‌ای متالیک، با قیمت مصوب ۷۹۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و با شرایط اقساطی به مبلغ پیش پرداخت ۴۵۰ میلیون تومان و مابقی به‌صورت اقساط ۱۸، ۲۴ و ۳۰ ماه به مشتریان عرضه می‌شود. لازم به ذکر است اقساط به‌صورت هر ۳ ماه یک چک محاسبه شده و تاریخ اولین چک نیز ۱۴۰۳/۰۹/۱۵ خواهد بود. مبلغ اقساط را می‌توانید به تفکیک در لیست منتشر شده مشاهده کنید. همچنین موعد تحویل خودرو حداکثر ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

شرایط فروش اقساطی جک J4

گفتنی است، سند خودرو تا تسویه حساب قطعی در رهن شرکت باقی می‌ماند. همچنین خودروها با بیمه بدنه به مشتریان تحویل داده می‌شوند؛ ولی هزینه بیمه روی پیش پرداخت محاسبه می‌شود. به کلیه هزینه‌ها عوارض، بیمه شخص ثالث و سایر هزینه‌های قانونی نیز اضافه می‌شود.

ویدیو مرتبط
آخرین شرایط فروش انواع خودرو در ایران:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. قرار دادهای قبولیتون را تسویه کنید. برج 9 پیش قسط دادم. اولین قسط را پرداخت کردم (هر 6 ماه یک قسط) وارد قسط دوم شدم. اما ماشین کو؟
    کی میخواید ماشینی که گفتین 45 روز هست تحویل دهید