اف ایکس برقی

فونیکس اف ایکس برقی در نمایشگاه شیراز درخشید

فونیکس اف ایکس برقی در غرفه فونیکس NEV در نمایشگاه شیراز به معرض نمایش درآمد و توانست مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار بگیرد.

با سه محصول انرژی نو در غرفه فونیکس NEV و پنج کراس اوور و سدان لوکس در غرفه فونیکس، استقبال چشم‌گیری از نمایشگاه خودرو شیراز صورت گرفت.

اولین نمایشگاه خودرو سال 1403 در شیراز برگزار شد و برندها و شرکت‌های حاضر با محصولات جدید در این شهر حضور یافتند که با استقبال چشم‌گیر علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان همراه بود. فونیکس و فونیکس NEV نیز به رسم همیشه با دو خودرو جدید و جذاب نظیر فونیکس FX برقی در این نمایشگاه خودنمایی کردند.

اولین خودرو برقی فونیکس NEV

اف ایکس برقی با طراحی جذاب و مدرن در مرکز غرفه فونیکس NEV در برابر بینندگان قرار گرفت و کنار این خودرو، تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید و تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید هم جای‌گذاری شده بودند که برای علاقه‌مندان به محیط زیست و تکنولوژی‌‌های جذید و تجدیدپذیر از جذابیت بسیاری برخوردار بود.

اف ایکس برقی سومین خودرو نوآورانه فونیکس NEV به‌شمار می‌رود که به‌صورت کاملا الکتریکی روانه بازار ایران خواهد شد و انقلابی در صنعت حمل و نقل کشورمان محسوب می‌شود و علاقه وافر بازدیدکنندگان به این خودرو، گواهی بر قابلیت‌های چشم‌گیر این خودرو در آینده خواهد بود.

خودرو پرفروش بازار با سیستم دو دیفرانسیل

برند فونیکس در عین غافلگیری، نسخه جدیدی از خودرو پرفروش تیگو 7 را برای بازدیدکنندگان تدارک دیده بود که قطعا با استقبال چشم‌گیری همراه خواهد شد. تیگو 7 پرو مکس با سیستم دو دیفرانسیل، سورپرایز بزرگ این برند برای علاقه‌مندان به این کراس اوور جذاب بود که در ادامه پیشرفت‌های ادامه‌دار این خودرو رقم خورد و شاهد جهش تکنولوژیکی در این خودرو هستیم.

به این ترتیب تیگو 7 پرومکس دومین محصول دو دیفرانسیل فونیکس بعد از تیگو 8 پرو مکس خواهد بود که پیشرفت این برند را نشان می‌دهد و قطعا این خودرو همانند گذشته محصولی پرفروش قلمداد خواهد شد.

حاضران در غرفه فونیکس شاهد دومین رونمایی عمومی آریزو 8 با کاوری جذاب و زیبا بودند که لوکس‌ترین سدان مونتاژی کشورمان به‌شمار می‌رود و بازخوردهای بسیار مثبتی درباره ورود این خودرو به بازار وجود دارد.

شلوغ‌ترین غرفه نمایشگاه شیراز

استقبال چشم‌گیر دوست‌داران صنعت خودرو از غرفه فونیکس نکته بسیار مشهود این نمایشگاه بود که با توجه به حضور خودروهایی مانند آریزو 8، تیگو 8 پرو مکس آی ای، تیگو 7 پرو مکس، اف ایکس پریمیوم و آریزو 6 جی تی و همچنین اف ایکس برقی، تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید و تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید در غرفه فونیکس NEV نشان‌دهنده محبوبیت بالای این برند در میان مصرف کنندگان است.

با وجود بیش از 90 نمایندگی فروش و شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر کشور، فونیکس و فونیکس NEV به‌عنوان برترین تولیدکننده خودروهای سواری و شاسی بلند در کشور پذیرای تمام علاقه‌مندان و مشتریان برای ارائه اطلاعات کامل و برگزاری تست درایو پیش از اطمینان از خرید است. برندهای فونیکس و فونیکس NEV در تمام مراحل فروش از مرحله ثبت نام تا گارانتی 5 الی 7 ساله محصولات در اقصی نقاط کشور به‌صورت یکپارچه در هنگام سفرها و مسافرت‌های شهری برای پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات در کنار مصرف‌کنندگان خود هستند و تعریف جدیدی از تعامل با مشتریان را ارائه می‌نمایند.

فونیکس با محصولات لوکس و پر آپشن که قدرت و سرعت را در کنار آرامش و امنیت به جاده‌ها آورده، با قوت گرفتن فعالیت‌های برند فونیکس NEV که خودروهایی پاک، قدرتمندتر و پایدار را به علاقه‌مندان عرضه می‌کند، نویدبخش تحولی چشم‌گیر در حوزه حمل و نقل و صنعت خودرو است و دوست‌داران این صنعت، چشم‌انداز مثبتی برای آینده خواهند داشت.

همچنین بخوانید:
محصولات جذاب فونیکس در نمایشگاه خودرو شیراز؛ از آریزو ۸ الماسی تا فونکیس اف ایکس برقی فونیکس آریزو ۸ الماسی ؛ شوالیه شب مدیران خودرو اینجاست + عکس ملاقات با خودروهای ام وی ام در نمایشگاه شیراز ۱۴۰۳

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*