تماشا کنید: قاب‌های آیفون ۷ و آیفون SE شایعات را تایید می‌کنند

تماشا کنید: قاب‌های آیفون ۷ و آیفون SE شایعات را تایید می‌کنند

تنها دو روز دیگر به کنفرانس فروردین ماه اپل باقی مانده است اما خب چه می‌شود کرد؛ گیک‌های مشتاق همواره دوست دارند زودتر از دیگران از اخبار مطلع شوند و ما هم نمی‌توانیم برای دیدن محصولات احتمالی نظیر آیفون SE یا شاید هم آیفون ۷ صبر کنیم. به تازگی ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد اکثر شایعات درباره‌ی نسل بعدی آیفون‌های اپل حقیقت دارد؛ البته اگر تایید شدن یک شایعه توسط یک شایعه‌ی دیگر را قبول داشته باشید!

در ده‌ها خبر ضد و نقیضی که تاکنون درباره‌ی آیفون ۷ منتشر شده است، تقریبا یک ویژگی مشترک یافت می‌شود و آن هم این است که نسل بعدی آیفون‌های پرچمدار اپل، دارای لنز دوگانه خواهند بود. در ویدیوی مورد نظر هم این شایعه قوت گرفته است، زیرا قاب محافظی که از سوی تولیدکنندگان چینی برای آیفون ۷ تولید شده است، دارای یک بریدگی بزرگ برای دوربین است و این فضا از قاب‌های محافظی که در بازار و برای آیفون‌های ۶ اس و ۶ اس پلاس وجود دارند، بزرگ‌تر است و شکل آن هم کمی عجیب و به شکل ذوزنقه است.

همچنین در ضلع پایینی قاب نیز تغییراتی وجود دارد و به نظر می‌رسد اپل تصمیم خود برای حذف جک ۳.۵ میلیمتری آیفون را گرفته است و برای نازک‌تر کردن iPhone 7، پورت ورود هدفون را از بدنه حذف کرده است؛ گفته می‌شود هدفون‌های مخصوص آیفون ۷ قرار است از طریق پورت لایتنینگ به دیوایس متصل شوند.

iPhone-7-OnLeaks-Case-800x299

آیفون ۴ اینچی جدید؛ محتمل‌ترین گزینه‌ی معرفی در کنفرانس دوم فروردین

در این ویدیو قاب محافظی نیز وجود دارد که بر روی آن لیبل آیفون ۵SE چسبانده شده است. اندازه‌ی این قاب دقیقا اندازه‌ی آیفون‌های ۴ اینچی قبلی نظیر آیفون ۵ اس است و تفاوت چندانی در طراحی آن وجود ندارد. تنها تفاوت این است که لبه های این قاب به گونه ای طراحی شده است که به نظر میرسد آیفون ۴ اینچی جدید اپل دارای لبه‌های خمیده خواهد بود؛ زیرا وقتی فرد داخل ویدیو آیفون ۵ اس را درون آن قرار می‌دهد، لبه‌های تخت آیفون ۵ اس نمی‌توانند فضای قاب را پر کنند.

بسیار خب توضیح دیگر بس است و بهتر است که خودتان این ویدیوی به ظاهر قابل اعتماد را تماشا کنید:


منبع: ubergizmo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*