آیفون ۶ که در میان آسمان آتش گرفت

پنج‌شبنه‌ی گذشته، آنا کریل در هواپیمایی نشسته بود که قرار بوده از واشنگتن به هاوایی برود. کریل برای گذر زمان، شروع به تماشای ویدیو با آیفون خود کرد که ناگهان متوجه آتش گرفتن آیفون ۶ ( iPhone 6 ) خود شد.

ابتدا وی فرض کرد که هواپیما قرار است به همراه او و ۱۶۲ مسافر دیگری که همراه کریل هستند به اقیانوس سقوط کرده و این آخرین لحظات عمر کریل است. اما بعد از مدتی کریل متوجه شد که این آتش ۸ اینچی از آیفون وی خارج می‌شود. برای همین، آیفون را به زیر صندلی مسافر دیگری پرت کرد که متاسفانه باعث شد تا شعله‌ی آتش بیشتر گردد.

خوشبختانه اعضای هواپیما برای این مواقع آموزش دیده بودند و سریعا آتش را خاموش کردند. وقتی از خلبان بازنشسته، آقای جان نَنس پرسیدند که آیا آیفون را بخاطر احتمال آتش گرفتن باید از حمل در هواپیما منع کرد یا خیر. ایشان پاسخ دادند که اینگونه حوادث به ندرت رخ می‌دهد. نَنس اضافه کرد که این آتش گرفتن نشان می‌دهد که مسافران باید گوشی خود را در حالت هواپیما (Airplane mode) قرار دهند تا از سرچ پشت سر هم گوشی برای سیگنال جلوگیری شود و در نتیجه باعث گرم شدن بیش از حد باتری نگردد.

در رابطه با این حادثه تاکنون FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال) یا کمپانی اپل هنوز پاسخی نداده اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. این گوشی که به قول بعضی دوستان خیلی با کیفیت هست تا حالا چندین مورد آتش سوزی به بار آورده حالا این یه نمونش هست یه سرچ کنید متوجه میشید.
    البته من نه به سامسونگ ونه به آیفون علاقه ای ندارم
    گوشی های مثل MEIZU و LENOVO و LG و ONE PLUS و …
    عالی هستن
    پول الکی هم واسه مسخره بازی هایی که سامسونگ و ایفون در میارن هم نمی گیرن .

  2. اینم ایفونتون خزو خیلا :Tounge-Out: :Tounge-Out: :Tounge-Out: :Tounge-Out: