آغاز واگذاری سیم کارت‌های نسل سوم موبایل/ رایتل در دست کرجی‌ها

 

واگذاری سیم کارت نسل سوم تلفن همراه با نام تجاری "رایتل" از فردا دوشنبه 19 دی ماه در کرج آغاز می شود.
به گزارش گجت نيوز، اپراتور تامین تله کام ارائه خدمات، نسل سوم موبایل را با پیش ثبت نام سیم کارتهای خود از شهرستان کرج آغاز کرد. این سیم کارتها با کد 092030 برای سیم کارتهای دائمی و 092130 و 092133 برای سیم کارتهای اعتباری واگذار می شود.
 
ثبت نام سیم کارتهای "رایتل" در آذرماه 90 انجام گرفت و قرار بود که سیم کارت ها در دی ماه به مشترکانی که ثبت نام کرده اند، واگذار شود.
 
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، 3 هزار نفر برای دریافت این سیم کارت ها ثبت نام کرده بودند و برنامه بعدی اپراتور نسل سوم، واگذاری این سیم کارت ها در تهران و شهرهای بزرگ است.
 
دارندگان سیم کارت های دائمی و اعتباری رایتل می توانند از انواع خدمات ارائه شده توسط این شرکت شامل مکالمه عادی، مکالمه تصویری، اینترنت و … استفاده کنند.
 
متقاضیان سیم کارت دیتا که ویژه دسترسی به خدمات دیتا و اینترنت پرسرعت هستند، می توانند به طور دائم و به صورت سیار با استفاده از دستگاههای مختلف نظیر انواع تبلت، مودمهای جیبی با قابلیت 3G و لپ تاپ هایی که محل نصب سیم کارت دارند از اینترنت استفاده کنند. این سیم کارت ها قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه (SMS) را نیز دارند. این سیم کارتها در این مرحله فقط به صورت پیش پرداخت ارائه خواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*