بروزرسانی OS X 10.11.4 مشکلاتی را برای iMessage و FaceTime به وجود می آورد

بسیاری از کاربران سیستم عامل مک گزارش داده اند که پس از نصب بروزرسانی جدید OS X 10.11.4 سیستم آنها به مشکل خورده است. اپل همچنان موضع رسمی در قبال این مشکل نگرفته است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

هر زمانی که یک بروزرسانی نرم افزاری در دسترس قرار می‌گیرد، خبر خوبی برای کاربران خواهد بود. چرا که به طبع مشکلات گذشته حل خواهد شد، از نظر امنیتی شاهد پیشرفت‌هایی خواهیم بود و برخی اوقات نیز ویژگی‌های جدیدی اضافه می‌شوند. اما متاسفانه گاهی نیز شاهد آن هستیم که یک بروزرسانی می‌تواند مشکلات را بیش از پیش گسترش دهد.

بروزرسانی OS X 10.11.4 به تازگی در اختیار کاربران مک قرار گرفته است. اما بسیاری از این کاربران گزارش داده اند هنگامی که سیستم خود را به این نسخه بروزرسانی کرده اند، با مشکلاتی نظیر ورود به سرویس‌های iMessage و FaceTime مواجه شده اند.

کاربران نام برده راه‌های مختلفی را جهت رفع این مشکل امتحان کرده اند اما هیچ یک از راه حل‌ها مشکل گشا نبوده است. حتی برخی از آنها اقدام به نصب مجدد این بروزرسانی کرده اند که باز هم مشکل پابرجا بوده است.

یکی از این کاربران می‌گوید:

من تا قبل از آن که از اپل درخواست پشتیبانی کمک دوبار دیگر این بروزرسانی را نصب کردم، پس از آن هم آنها از من درخواست کردند تا بار دیگر این بروزرسانی را نصب کنم اما مشکل همچنان پایدار بود. همچنان پس از چند ساعت این مشکل در سیستم من پابرجاست که واقعاً آزاردهنده است.

اگر چه مشکل تعدادی از این کاربران به صورت شانسی رفع شده است، اما این تضمینی برای حل کامل آن نخواهد بود. اگر شما هم پس از نصب بروزرسانی جدید مک با این مشکل مواجه شده اید ابتدا روش‌های موجود را بررسی کنید و اگر جوابی نگرفتید، تا ارسال یک پچ ترمیم کننده از سوی اپل شکیبا باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*