با ایده گوشی اسلحه‌دار آشنا شوید

امروزه در سراسر جهان، به خصوص کشور آمریکا، بسیاری از مردم بر اثر اصابت گلوله به قتل می‌رسند. در بعضی موارد نیز پلیس در این جنایت‌ها نقش دارد و شهروندان بی‌گناه آمریکایی و سیاه پوست را با اسلحه‌ی کمری به قتل ‌می‌رساند. با توجه به زیاد شدن روزافزون آمار کشتار به وسیله‌ی سلاح گرم در جهان، آیا مردم به یک گوشی مجهز به اسلحه نیاز دارند؟

ایده‌ی گوشی اسلحه دار بسیار ساده است؛ زمانی که شما از اسلحه استفاده نکنید، اسمارت‌فون شما یک گوشی ساده به نظر می‌رسد و زمانی که بخواهید از اسلحه‌ی گرم آن استفاده کنید، اسلحه از حالت استتار بیرون آمده و آماده‌ی شلیک می‌شود. در گفتگوی ایده پرداز ” گوشی هوشمند اسلحه‌دار” با شبکه‌ی CNN:

من فکر می‌کنم چیزی به جز یک وسیله‌ی جانبی که اسلحه‌ی گرم به شمار می‌رود، نمی‌تواند مردم را از دست افراد شرور جامعه نجات دهد. افرادی که در خطر مزاحمت هستند حتما باید یکی از این گوشی های هوشمند مجهز به اسلحه‌ی گرم را داشته باشند.

البته که واضح است، اگر هر مرد، زن یا بچه‌ای اسلحه داشته باشد و در روزمره‌ی خود از آن استفاده کند، اراده‌ی نابودی هر چیزی را خواهد داشت. پس ایده‌ی اسلحه‌ی گرم برای گوشی های هوشمند را پس از این شاید فقط در فیلم های جیمز باند ( James Bond ) ببینید! ولی متاسفانه گرفتن مجوز برای اسلحه در بعضی کشور های به اصطلاح پیشرفته مانند کانادا، به راحتی آب خوردن است و امروزه بسیاری از خانواده ها در این کشور از سلاح گرم بهره‌مندند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*