Discover People نسخه وب اینستاگرام

Discover People به نسخه وب اینستاگرام اضافه شد

شاید تا به حال جای تعجب بود که چرا Discover People را در نسخه تحت وب اینستاگرام نمی‌بینیم. حال این شبکه اجتماعی خبر می‌دهد که کاربران نسخه تحت وب آن نیز قادر خواهند بود تا از این ویژگی استفاده کنند.

اپلیکیشن اینستاگرام، شبکه اجتماعی ساخته شده توسط فیسبوک دارای یک ویژگی جذاب است که اخیراً آن را در نسخه تحت وبش نیز می‌بینیم. آیکون کوچک شبیه به قطب نما که با کلیک بر روی آن به یک صفحه جدید به نام Discover People خواهید رفت و از طریق آن می‌توانید با کاربران جدیدی ارتباط برقرار کنید. این ویژگی در گوشه بالا و سمت راست تب مرورگر شما در وبسایت اینستاگرام قرار خواهد گرفت. این اتفاق درست یک هفته پس از آن می‌افتد که اینستاگرام، نوتیفیکیشن‌ها را نیز به نسخه تحت وب خودش افزوده است.

یکی از سخنگویان شرکت اینستاگرام در اینباره می‌گوید:

“بروزرسانی Discover People از روز گذشته برای تمامی کاربران نسخه تحت وب اینستاگرام در دسترس خواهد بود. حال دیگر هم کاربران موبایلی و هم کاربران گوشی‌های هوشمند شبکه اجتماعی ما آسان تر از گذشته محدوده دوستان خودشان را افزایش می‌دهند.”

وقتی که شما بر روی آیکون قطب نمای موجود کلیک می‌کنید، حساب کاربری و سه تصویر آخر تعداد زیادی از افراد را خواهید دید که می‌توانید آنها را دنبال کنید. البته اینستاگرام عادت دارد تا کاربران فعال خودش را در Discover People جای دهد.

نسخه تحت وب اینستاگرام روز به روز دارای پیشرفت‌های خوبی می‌شود. در واقع با اضافه شدن این دو ویژگی نوتیفیکیشن و Discover People می‌توان امیدوار بود که در آینده اتفاقات بزرگتری نیز برای آن رقم بخورد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*