هدست واقعیت مجازی Oculus Rift

بازی‌های هدست واقعیت مجازی Oculus Rift به سایر پلتفرم‌ها می آید

هدست واقعیت مجازی Oculus Rift از روز گذشته قابل خرید شده است. این کمپانی به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد تا دست توسعه دهندگان را برای عرضه بازی‌ها در سایر پلتفرم‌ها باز بگذارد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

Oculus فروش نخستین نسل از هدست‌های واقعیت مجازی خودش را آغاز کرده است. جالب اینجاست در کاری جالب مدیرعامل این شرکت پالمر لاکی نیز یکی از این محصولات را به صورت اینترنتی سفارش داده بود و روز گذشته هدست آن به دستش رسید.

این کمپانی خبرهای خوبی برای بازیکنان و توسعه دهندگان واقعیت مجازی دارد. به نظر میرسد که اوکولوس قصد دارد تا دست توسعه دهندگان بازی‌های هدست واقعیت مجازی Rift را جهت عرضه آنها به سایر پتلفرم‌ها باز بگذارد. این بدین معناست که بازی‌های ارائه شده برای هدست Rift دیگر محدود به استفاده در این هدست نبوده و برای سایر هدست‌ها نیز عرضه خواهند شد.

بدین ترتیب صاحبان اوکولوس نیز دیگر محدود به این نخواهند بود تا بازی‌های مخصوص این هدست را از فروشگاه اوکولوس دریافت کنند. آنها می‌توانند به صورت مستقیم از وبسایت توسعه دهندگان مختلف نیز دریافت کنند.

هدست واقعیت مجازی Ocolus Rift

در پستی که وبلاگ رسمی اوکولوس آن را منتشر کرده آمده است که پلتفرم اوکولوس و فروشگاه آن قصد دارد تا بهترین تجربه را از محتوای واقعیت مجازی ارائه کرده و دست کاربران را برای دریافت اپلیکیشن‌هایی که خارج از فروشگاه یا پلتفرم اوکولوس هستند را باز بگذارد.

توسعه دهندگان نیز با عرضه محصولات خودشان خارج از فروشگاه اوکولوس دیگر نیازی به پرداخت پورسانت نخواهند بود. توسعه دهندگان همچنین قادر هستند تا به صورت رایگان کلید درخواست را برای اپلیکیشن‌هایشان ارائه کنند. بدین ترتیب بازیکنان پس از خرید بازی همانند استیم کامپیوتر نیازمند هستند تا کلید درخواست خود را وارد کرده و سپس وارد بازی شوند.

فروش هدست واقعیت مجازی Oculus Rift به همراه ۳۰ بازی مخصوص آن از روز گذشته آغاز شده است که از معروف ترین این عناوین می‌توان به EVE Valkyrie، Project Cars و VR Tennis Online اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*