بازی Rocket League

تاریخ عرضه حالت بسکتبال بازی Rocket League مشخص شد

استودیو Psyonix مدتی پیش با ساخت بازی جذابی به نام Rocket League توانست باری دیگر ثابت کند که برای ساخت بازی‌های موفق تنها یک ایده جدید و خلاقانه کافی است. اگر اخبار گذشته بازی Rocket League را دنبال کرده باشید، بدون شک به خاطر دارید که عوامل سازنده از کار بر روی حالت جدیدی برای بازی خبر داده‌اند. حال در طی خبری دیگر همراه با بیان جزئیاتی جدید اقدام به اعلام تاریخ انتشار این حالت جدید کردند.

همان‌طور که ذکر شد در ماه گذشته استودیو Psyonix اعلام نمود که مشغول ساخت حالت جدیدی برای بازی Rocket League است که به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد علاوه بر فوتبال، بسکتبال را نیز با ماشین‌های مسابقه‌ای خود تجربه کنند. حال ساعاتی پیش استودیو نام برده شده با انتشار پستی در صفحه رسمی توییتر خود از پایان یافتن مراحل ساخت حالت بسکتبال و زمان عرضه بازی سخن گفت.

بنا بر اعلام سازندگان، طرفداران بازی Rocket League قادر خواهند بود در ماه آوریل سال میلادی جاری اقدام به دریافت حالت بسکتبال این بازی کنند. تا به الان تاریخ انتشار دقیقی در دسترس نبوده و تنها به ماه آوریل اشاره شده است اما دلهره نداشته باشید، چرا که به محض مشخص شدن روز انتشار این حالت جدید، موضوع را به اطلاع شما کاربران گجت نیوز خواهیم رساند. لازم به ذکر بوده که دسترسی به این حالت مانند سایر افزودنی‌هایی که تا کنون منتشر شده برای همگان رایگان است و نیازی به هزینه نیست.

بازی Rocket League

برای آن دسته از بازی‌بازانی که با عنوان Rocket League آشنایی ندارند باید گفت که وظیفه ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو مستقل Psyonix بوده که به خوبی از پس آن بر آمده است. در این بازی شما کنترل ماشینی را به دست دارید که در زمینی بسیار زیبا با رقیبان خود مشغول فوتبال بازی کردن است.

نظر شما در مورد بازی Rocket League چیست ؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*