تلفن هوشمند ورنی آپولو با ۶ گیگابایت رم و تراشه هلیو ایکس ۲۰ تنها ۴۰۰ دلار قیمت خواهد داشت

تلفن هوشمند ورنی آپولو صفحه‌ای با حاشیه ۲ میلی‌متری دارد

ورنی یکی از کمپانی‌های نوظهور است که در کشور چین تأسیس شده و می‌خواهد جا پای جای بزرگان عرصه موبایل قرار داده و سهمی پرسود گوشی‌ها را به چنگ آورد. به‌تازگی تصویری از محصول جدید این کمپانی یعنی تلفن هوشمند ورنی آپولو منتشرشده که خبر از صفحه‌ای با حاشیه ۲ میلی‌متری می‌دهد.

کمپانی ورنی به‌تازگی فعالیت گسترده‌ای را شروع کرده و سعی می‌کند به‌سرعت خود جایگاهی برای خود در بازار موبایل به‌دست آورد. اولین گوشی این کمپانی نیز که ورنی تور (Vernee Thor) نام دارد با قیمت ۹۹.۹۹ دلار به بازار عرضه شد که از مشخصات نسبتاً جالبی نیز بهره می‌برد.

تلفن هوشمند ورنی آپولو صفحه‌ای با حاشیه 2 میلی‌متری دارد 1

البته این تنها محصول کمپانی چینی نخواهد بود و گویا تلفن هوشمند ورنی آپولو (Vernee Apollo) نیز قرار است به‌زودی به بازار عرضه شود. در تصاویری که به‌تازگی از این گوشی منتشرشده می‌توان به حاشیه‌ی کمِ صفحه‌ی آن پی برد که تنها ۲ میلی‌متر اندازه دارد.

تلفن هوشمند ورنی آپولو صفحه‌ای با حاشیه 2 میلی‌متری دارد 2

هرچند نمی‌توان تلفن هوشمند آپولو ورنی را بدون حاشیه خواند اما ۲ میلی‌متر حاشیه به‌قدری کم است که کاربران از وجود آن رنجیده نخواهند شد. ورنی Apollo دارای نرخ ۸۰ درصدی صفحه نسبت به بدنه بوده و از صفحه‌ی ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۲K بهره می‌برد.

تلفن هوشمند ورنی آپولو صفحه‌ای با حاشیه 2 میلی‌متری دارد 3

انتظار می‌رود که ورنی آپولو با برچسب قیمت ۳۹۹.۹۹ دلار عرضه شود. نظر خود را در مورد این گوشی با ما در میان قرار دهید. آیا علاقه به خرید گوشی با سخت‌افزار نسبتاً قدرتمند اما از برندی ناشناخته دارید؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*