مسابقه دوازدهم فروردین 95

پاسخ صحیح و اعلام برنده مسابقه دوازدهم فروردین 95

چالش این هفته نیز تمام شد و قرار است بدانیم برنده‌ی مسابقه دوازدهم فروردین 95 چه کسی خواهد بود. مسابقه‌ای که اگر به خاطر داشته باشید قرار است به برنده‌ی خوش شانس آن یک دستگاه تبلت Lenovo TAB 2 A7-10F Tablet – 8GB تقدیم شود.

نوروز هم تمام شد و تنها چیزی که از آن باقی‌مانده است اعلام برنده‌ی مسابقه خواهد بود که در دوازدهم فروردین برگزار شد. همان‌طور که با روال مسابقه آگاه هستید شما یک هفته فرصت دارید تا پاسخ درست مسابقه را حدس زده و سپس از فرمی که در زیر پست مسابقه قرار دارد پاسخ خود را به همراه اطلاعات مورد نیاز ارسال کنید. با هم نگاهی به پاسخ «مسابقه هفته: اختلاف تصاویر را پیدا کنید، تبلت جایزه ببرید» خواهیم انداخت.

پاسخ صحیح مسابقه 5 فروردین گجت نیوز؛ اختلاف تصاویر را پیدا کنید!

مسابقه هفته‌ی گذشته سبک جالبی داشت. ما در یک تصویر اختلاف‌هایی را به‌وجود آوردیم و از شما خواستیم تا اختلافاتی که در تصویر دوم به‌وجود آمده را بشمارید و سپس تعداد درست تغییرات ایجاد شده را حدس زده و اعلام کنید. البته مسابقه که بدون جایزه معنایی نخواهد داشت. برای همین سعی کردیم جایزه‌ای درخور تهیه کرده و به برنده‌ی خوش شانس مسابقه دوازدهم فروردین 95 هدیه کنیم. برنده‌ی مسابقه دوازهم فروردین قرار است یک دستگاه تبلت Lenovo TAB 2 A7-10F Tablet – 8GB جایزه ببرد.

و اما پاسخ صحیح مسابقه دوازدهم فروردین 95. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید به تعداد 7 عدد اختلاف به‌وجود آمده است.

[before-after label_one=”تصویر اصلی ( شماره 1 )” label_two=”پاسخ مسابقه ( تصویر شماره 2 )”]

gadgetnews

gadgetnews-2

[/before-after]
 • سه عدد
 • پنج عدد
 • هفت عدد
 • هشت عدد

برنده مسابقه دوازدهم فروردین 95 گجت نیوز؛ اختلاف‌ تصاویر را پیدا کنید!

مسابقه هفته گجت نیوز 1از میان 8611 نفر شرکت کننده در مسابقه هفته قبل گجت نیوز ، تعداد 5991 نفر پاسخ صحیح را برای ما ارسال کرده بودند که یک نفر از آن‌ها به قید قرعه برنده خوش شانس یک دستگاه تبلت Lenovo TAB 2 A7-10F Tablet – 8GB شده است.

برنده مسابقه دوازدهم فروردین 95 گجت نیوز:

خانم سحر معظمی / پنج رقم آخر شماره همراه 21796

ضمن تبریک به برنده خوش شانس مسابقه این هفته، جایزه پس از تماس و دریافت آدرس، طی روزهای آینده برای ایشان ارسال خواهد شد.

هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقاد شما در مورد این مسابقه ، باعث دلگرمی ، پیشرفت و بهبود روند اجرای آن خواهد شد. ما را از نظرات خود بی‌نصیب نگذارید.

در صورتی که تمایل به اسپانسر شدن مسابقه گجت نیوز را دارید، لطفا از بخش تماس با ما و یا ایمیل gadgetnews.net@gmail.com با ما در تماس باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

20 دیدگاه

 1. سلام
  این هفته هم مسابقه نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  :Conceited:

 2. باسلام
  دیگه مسابقه نمیزارید ؟؟؟؟؟

 3. مسابقاتتون تموم شده دیگه

  مسابقه هفتگی نمیزارین؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. سلام
  کاش به تعداد بیشتری جایزه میدادین واقعا 8611 نفرشرکت کننده و یک نفر برنده!!!!!!!!!!

  حداقل جوایز نقدی بدین به تعداد بیشتر.هرچند میدونم دربارش فکر هم نمیکنید!!!!!!!!!

 5. مسابقه این هفته رو پس کی اعلام میکنین :Thinking:
  :I-m-Bored:

 6. سلام
  من 8 مورد اختلاف پیدا کردم و میتونم بهتون ثابت هم بکنم
  چون از روشی برای پیدا کردن اختلاف استفاده کردم که نیازی به دو ساعت گشتن اختلافا نیست و میتونید خیلی راحت بفهمید
  در ضمن اگه اون قسمت اعداد رو فقط یک تغییر محاسبه میکنید، باید بگم که رقم سمت راست(9) تبدبل به 0 میشه و رقم سمت چپ کلا حذف میشه، که این یعنی 2 تغییر و در مجموع 8 تغییر تو تصویر ایجاد میشه!!!

 7. سلام
  آقا عرفان و خسته نباشید
  در عکسی که گذاشتید شما هفت مورد رو علامت گذاشتید یا خیر
  من سه فلش قرمز بیشتر نمیبینم که علامت گذاری کردید
  مگر نباید هفت فلش قرمز در عکس مشخص باشه

 8. مسابقه این هفته چیه!!؟

 9. با عرض سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران سایت خوب گجت نیوز.خیلی خوشحالم که برنده مسابقه این هفته شما شدم.راستش آدم خوش شانسی نیستم اولش که روی لینک کیلک کردم یک درصد هم احتمال نمی دادم اسم من باشه.یعنی راستش توقع داشتم اسم هرکسی باشه الا خودم !
  تازه وقتی داشتم اسو نگاه می کردم بازم باورم نشده بود اما 5 رقم شماره موبالم رو که دیدم دیگه خیالم راحت شد.البته راحت راحت که نه چون راستش فامیلی من یه پسوند هم داره و من توی فرم نزده بود حالا نمی دونم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟ کامل فامیلیم معظمی زاده هست.منتظر تماستون هستم.بازم ممنون :Flowers-for-you: