باتری HTC 10

تازه ترین تیزر HTC 10 باتری این محصول را مورد ستایش قرار داده است

در تازه ترین تیزر HTC 10 ، این کمپانی به ستایش از باتری گوشی هوشمند جدید خودش پرداخته است. در حالی که تازه ترین شایعات خبر از وجود یک باتری 3.000 میلی‌آمپری در این گوشی می‌دادن، به نظر می‌رسد که ما شاهد وجود یک باتری با ظرفیت بیشتری در پرچمدار جدید اچ تی سی خواهیم بود. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

تازه ترین تیزر HTC 10 نیز نام این محصول را تأیید نکرده است.

در حالی که تنها چندروز دیگر به رونمایی از پرچمدار اچ تی سی باقی نمانده است، این کمپانی همچنان قصد دارد تا این گوشی هوشمند را همانند یک راز نگاه دارد. هنوز اچ تی سی نام این دستگاه را به صورت رسمی اعلام نکرده و در تمامی تیزر‌های منتشر شده از هشتگ #PowerOf10 استفاده کرده است. به هر حال این امکان وجود دارد که نام این گوشی هوشمند HTC 10 باشد. ما نیز همین نام را به فرض می‌گیریم و حداقل تا روز سه شنبه ( زمان رونمایی HTC 10 )  با همین نام صدایش خواهیم کرد.

تیزر HTC 10در تیزرهای مختلفی که تا به حال از این محصول در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها به انتشار رسیده است، همواره شاهد ستایش اچ تی سی از قدرت بالای پرچمدار آینده‌اش بوده ایم. از دوربین HTC 10 که اچ تی سی آن را ” نخستین در جهان ” نامیده است؛ تا صفحه نمایش و بلندگوها همگی به عنوان یک راز باقی مانده اند و علاقه مندان به تکنولوژی در انتظار نخستین دیدار با آن هستند.

حال در تازه ترین تیزر HTC 10 این کمپانی از قدرت بالای پرچمدار آینده خودش سخت گفته است و به صورت غیرمستقیم اشاره کرده که این گوشی هوشمند دارای یک باتری با ظرفیت بالا خواهد بود. در حالی که پرچمداران قبلی این کمپانی تایوانی هیچکدام از باتری ایده آلی برخوردار نبودند؛ می‌تواند وجود یک منبع قدرتمند انرژی قابل رقابت با برترین گوشی‌های هوشمند جهان در HTC 10 هیجان انگیز باشد.

بر اساس آخرین شایعات HTC 10 به یک باتری 3.000 میلی‌آمپری، صفحه نمایش 5.15 اینچی با کیفیت QHD، تراشه اسنپدراگون 820 و دو دوربین فوق العاده با کیفیت مجهز خواهد بود. با توجه به آن که کاربران امروزه گوشی‌های هوشمند، کاربران پرمصرفی هستند، می‌تواند وجود یک باتری با ظرفیت بیشتر از 3.000 میلی‌آمپر برای هر مصرف کننده یک موهبت باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*