جواهرات

جواهرات زیبایی از جنس طبیعت که شما را مسحور خود می‌کنند

طراحی جواهرات هنری است که اوج زیبایی را در یک قطعه کوچک نشان می‌دهد و این روزها جواهرات گران‌قیمت، یک معیار مهم در مد و زیبایی به شمار می‌آیند. همچنین همه خانم‌ها علاوه بر علاقه شدید به زیورآلات به دنبال داشتن تکه جواهری، با ظاهری بی‌همتا هستند. اما واقعاً تاکنون به طراحی زیورآلات فکر کرده‌اید؟ گروه طراحی جواهرات روبی رابین به‌تازگی زیورآلات زیبایی را طراحی کرده است که تکه‌ای از طبیعت را با شما همراه می‌کند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید تا نگاهی به تصاویر این جواهرات زیبا بی اندازیم.

این زیورآلات زیبا توسط طراحی به نام Khrystyna خلق‌شده‌اند که در ساخت آن‌ها از طیف وسیع عناصر طبیعی در دل کوه و جنگل استفاده کرده، از تکه‌هایی از سواحل مناطق مختلف تا قطعه‌ای کوچک از یک کوه عظیم، البته این طراح سفارش‌ها طراحی زیورآلات را قبول می‌کند و تکه‌ی زیبایی از طبیعت را می‌تواند به جواهرات ارزشمند تبدیل کند.

به گفته Khrystyna عدم داشتن خلاقیت کافی او را از هر کاری بازمی‌داشت و پس از مدتی کلاس طراحی مد را آغاز کرد و با توجه به مصاحبه اختصاصی که با او شده است، کار طراحی زیورآلات را از اتاق اضافه منزل خود آغاز کرده و هر شنبه در نمایشگاه صنایع‌دستی آثار خود را به نمایش می‌گذاشت. وی بعدازاین اتفاق فروشگاه Etsy را راه‌اندازی کرد و سه ماه بعد جواهرات او در مکان‌های مختلف توزیع شد. این طراح بزرگ نزدیک به چهار سال بعد استودیوی طراحی اختصاصی خود را با فضای دوست‌داشتنی در غرب ایرلند راه‌اندازی کرد و اکنون به‌صورت تمام‌وقت در این کارگاه مشغول به کار است.

این طراح در زمینه‌های مختلفی و به مناسبت‌های مختلفی سفارش‌های زیادی را دارد، با توجه به گفته او بیشترین سفارش مربوط به طراحی زیورآلات اختصاصی برای ساقدوش عروس است و نمونه‌های خود را دربسته‌های کریستالی نگه می‌دارد و آن‌ها را با سنگ‌های قیمتی تزئین می‌کند.

گالری تصاویر جواهرات

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*