ال‌جی V10 تی-موبایل

ال‌جی V10 تی-موبایل هفته‌ی آینده به اندروید 6.0 آپدیت خواهد شد

این روزها توجه بازار به جدیدترین پرچم‌دار فلزی ال‌جی معطوف است. ال‌جی جی 5 (LG G5) و طراحی ماژولارارش طیف وسیعی از کاربران را پیش رو دارند. اما  اولین گوشی ال‌جی که با دو صفحه‌نمایش عرضه شد از یاد نرفته. ال‌جی V10 تی-موبایل هفته‌ی آینده به اندروید مارشمالو آپدیت خواهد شد.

ال‌جی V10 اولین گوشی هوشمند ال‌جی نام دارد که با دو صفحه نمایش در جلو عرضه شد. این گوشی اواخر سال 2015 به بازار آمد و با طراحی منحصر به فردش توجه عده‌ی زیادی را به خود جلب کرد. چند ماه پیش، این گوشی به‌صورت آزمایشی در ترکیه و کره جنوبی به اندروید 6.0 مارشمالو به‌روز شد. اما اکنون این سازنده تصمیم دارد صاحبان ال‌جی V10 تی-موبایل را هم از اندروید مارشمالو بهره‌مند سازد.

به روز رسانی  T-Mobile برای این گوشی به‌عنوان دومین حامل ایالات متحده خواهد بود که اندروید 6.0 را برای وی 10 عرضه می‌کند. چرا که پیش از این اپراتور ورایزون طی ماه گذشته به‌روز‌رسانی V10 را آغاز کرده بود.

ال‌جی V10 تی-موبایل

اطلاعات موجود از طریق یک پست توییتر توسط  مدیر ارشد محصولات مربوطه فاش شده است. در این پست وی از کلمه‌ی «باید» استفاده کرده. پس می‌توان انتظار ایجاد مشکل در آخرین لحظه و مداخلاتی  برای به تعویق افتادن به‌روزرسانی داشت. البته اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، تا چند هفته دیگر به‌روزرسانی OTA در دسترس کاربران مشتاق ال‌جی V10 تی-موبایل قرار خواهد گرفت.

ال‌جی سال گذشته گفته بود که V10 در بازه‌ی زمانی کنونی به اندروید 6.0 به‌روز خواهد شد. هرچند این خبر کمی کاربران را ناامید کرد اما ازنظر ما کار عادلانه‌ای بود. البته این نکته را مدنظر قرار دهید که صفحه‌نمایش دوم این گوشی، چالش‌ها و سختی‌های فراوانی را پیش پای برنامه نویسان ال‌جی قرار می‌دهد و به همین اثر روند به‌روزرسانی با تأخیر موجه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*