Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

تماشا کنید: 15 دقیقه از گیم‌پلی بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

اگر از طرفداران بازی‌های ماجراجویی در سبک «کلیک و اشاره» هستید، بدون تردید یکی از چندین نسخه بازی جذاب و مهیج Sherlock Holmes را تجربه کردید. کارآگاه خلاق و ماهر ما باری دیگر قرار است با عنوان Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter در کنار همکار وفادارش، دکتر واتسون از راز قتل مخوف جدیدی پرده بردارد. تریلری از گیم‌پلی بازی منتشر شده که تماشای آن خالی از لطف نیست.

در روز گذشته وب‌سایت معتبر AllGamesDelta اقدام به آپلود ویدیویی 15 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter کرده است.

اگر از انجام Sherlock Holmes: Crimes and Punishments، عنوان قبلی این سری بازی لذت برده‌اید و با خود می‌گویید: آیا احتمال دارد این دو دوست را با همین حال و هوای جوانی باز هم ببینم؟ پاسخ مثبت است؛ چراکه در نسخه جدید با توجه به گیم‌پلی منتشر شده می‌توان دریافت که مکانیزم بازی بسیار قوی بوده و شخصیت‌های اصلی شبیه به نسخه قبلی است.

لازم به ذکر است استودیو Frogwares که وظیفه ساخت سری بازی را بر عهده داشته است در ماه مِی سال میلادی گذشته خبر از به توافق دست پیدا کردن با ناشر بهتری برای عنوان جدید خود دادند.  استودیو نام برده شده بعد از عقد قرارداد در طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد:

ما  بلندپروازی و جاه‌طلبی را در سطح بالاتری نسبت به نسخه‌های پیشین در این بازی جدید به وجود خواهیم آورد. بنابراین شاید دست به بازسازی شخصیت‌های خودمان بزنیم و آن‌ها را جوان‌تر نشان دهیم.

لازم به ذکر است بازی معمایی و درگیر کننده Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter در 27 مِی سال میلادی جاری برابر با 7 خرداد 1395 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی اکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

در زیر نیز تصاویر جدیدی از بازی به بیرون درز پیداکرده که می‌توانید مشاهده کنید.

شما در مورد طراحی دو شخصیت شرلوک هولمز و جان واتسون چه طرز فکری دارید؟ آیا شما یک هوادار وفادار به ریشه‌ها هستید یا تغییرات به وجود آمده را می‌پسندید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.


گالری تصاویر بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*