نسخه بتا Gears of War 4

نسخه بتا Gears of War 4 قابلیت پیش دانلود نخواهد داشت؛ کدهای دسترسی گروهی منتشر می شوند

کمتر از یک هفته دیگر تا آغاز نسخه بتا (آزمایشی) عنوان موردانتظار Gears of War 4 برای افرادی که عنوان Gears of War: Ultimate Edition را خریداری کرده اند، باقی مانده و در حالی که طرفداران برای تجربه این بازی لحظه شماری می کنند، آقای رود فرگوسن مدیر استودیو Coalition (سازنده بازی) اطلاعات مفیدی در رابطه با نسخه بتا Gears of War 4 ، در اختیار افرادی که منتظر دریافت کد دسترسی هستند، گذاشت.

اول از همه اینکه تنها یک کد دستری برای افراد واجد شرایط منتشر خواهد شد و هیچگونه قابلیت پیش دانلودی نیز برای نسخه بتا Gears of War 4 وجود نخواهد داشت. ارسال کدهای دسترسی از روز ۱۸ آوریل آغاز می شود:

شما تا آغاز بتا در ۱۸ آوریل، نمی‌توانید بازی را پیش دانلود کنید. ما این بار فقط یک کد ارسال می کنیم بنابراین خبری از پیش دانلود نخواهد بود.

— Rod Fergusson (@GearsViking) April 12, 2016

دوم اینکه کدهای دسترسی به صورت گروهی منتشر خواهد شد تا از تحمل سرورهای بازی در برار حجم بارگذاری ها اطمینان حاصل شود. به عبارت دیگر بایستی برای دریافت کد دسترسی صبر کنید تا نوبت به شما برسد:

صبر کنید تا کدها به دستتان برسد. ما آن ها را به صورت گروهی منتشر می کنیم تا مطمئن شویم سرورها بتوانند بارگذاری را تحمل کنند.

— Rod Fergusson (@GearsViking) April 12, 2016

لازم به ذکر است افرادی که Gears of War: Ultimate Edition را خریدارای نکرده‌اند بایستی تا تاریخ ۲۵ آوریل صبر کرده تا بتوانند به نسخه بتا Gears of War 4 دسترسی پیدا کنند. البته یک شرط دیگر هم برای تجربه بتا بازی وجود دارد و آن هم داشتن حساب کاربری Gold شبکه اکس باکس لایو است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*