اپلیکیشن نقشه ویژه اپل جایگزین گوگل مپ آیفون می شود

 

اپل از زمان عرضه آیفون در سال ۲۰۰۷ از گوگل مپز بر روی محصولات خود استفاده کرده است. حتی در زمان معرفی اولین آیفون، اریک اشمیت مدیرعامل سابق گوگل همراه با استیو جابز روی صحنه حضور یافت.
اما رابطه دو شرکت به دلیل موفقیت گوگل در عرضه سیستم عامل موبایل ویژه خودش (اندروید)، کم کم تحلیل رفته و کاهش یافت. و اکنون سایت 9To5Mac از استفاده اپلیکیشن نقشه ویژه اپل در نسخه اصلی بعدی سیستم عامل موبایل اپل (iOS 6) خبر می دهد. کاری که باعث پایان اتکای این کمپانی به محصول گوگل مپز یک همسایه کوپرتینویی خواهد شد.

طبق اعلام منبع خبری این سایت، اپلیکیشن جدید تا حد زیادی شبیه برنامه گوگل مپز فعلی خواهد بود. هرچند که مطمئنا به شکل سریع تر و شسته رفته تری عرضه خواهد شد و با قابلیت هایی همچون نمایش سه بعدی، تجربه کاربری قابل اعتنایی را برای خریداران رقم خاهد زد. احتمالا فناوری مورد استفاده در این اپلیکیشن نقشه، بر اساس تکنولوژی C3 شرکت Poly9 خواهد بود که به تازگی توسط اپل خریداری شده است.
پیش بینی شما چیست؟ آیا اپل حاضر خواهد شد برای رقابت بیشتر، اپلیکیشن فوق العاده گوگل مپز را کنار بگذارد؟ عکس العمل گوگل در این باره چه خواهد بود؟


منبع : BGR

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*