گوشی Motorola Moto x Pure

طراحی گوشی Motorola Moto x Pure توسط Futura

با وجود این که موتورولا از نظر فنی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان اصلی تجهیزات اندرویدی به شمار نمی‌رود، اما مشتری‌های این شرکت آن را به دلایل زیادی بسیار دوست دارند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث می‌شود مشتری‌های موتورولا سراغ آن بروند طراحی UI اندروید این شرکت است؛ اما به‌جز این دلیل دیگری نیز وجود دارد که به حس زیبایی‌شناسی این شرکت آمریکایی مربوط می‌شود. با وجود این‌که بسیاری از شرکت‌ها برای خاص کردن گوشی‌های تلفن‌های هوشمندشان از ایده رنگ‌های خاص استفاده کرده‌اند؛ موتورولا قدم فراتر گذاشته و به کمک futura طراح گرافیتی معروف طرح ویژه‌ای برای گوشی Motorola Moto x Pure ارائه کرده است.

از دلایل محبوبیت موتورولا همین ویژگی‌های خاص مشتری‌مداری‌اش است. شرکت موتورولا حالا به مشتری‌های وفادارش قول آن را داده تا امکانات سفارشی‌سازی ویژه‌تری را در گوشی‌های جدیدش برای مشتری‌هایی که دوست دارند خاص و متفاوت باشند، ارائه کند. در همین راستا، شرکت موتورولا به‌تازگی از هنرمندی که به دلیل گرافیتی‌هایش بسیار معروف است، فیوچرا (Futura)، دعوت کرده تا کاور پشتی گوشی Moto X Pure را با طرح‌هایی که در نظر دارد، دیزاین کند. این گوشی‌ها سپس به تعداد محدود (Limited Edition) برای مشتری‌ها ارائه خواهند شد.

ایده ارائه کردن گوشی‌هایی با طرح‌های یکتا، بی‌شک یک ایده خوب برای جلب مشتری است؛ اما با توجه به این که این شرکت هرگز در مورد این طرح و همکاری با این هنرمند تبلیغاتی نکرده به نظر می‌رسد که بسیاری از طرفداران این هنرمند محبوب شانس خرید گوشی‌هایی که توسط وی طراحی شده است را از دست خواهند داد.

آنچه موتورولا برای طراحی گوشی Motorola Moto x Pure انجام داده در یک ویدیوی ۲.۵ دقیقه‌ای به نمایش درآمده است و فیوچرا درباره کار و هنر خود صحبت می‌کند. او به چیزهایی که برای خلق اثرش الهام گرفته اشاره می‌کند. در طول این مصاحبه به نظر می‌رسد او از این‌که برای این‌چنین طرحی انتخاب شده بسیار راضی است و این ایده را که یک شرکت سازنده تلفن هوشمند به مشتری‌های خود اجازه می‌دهند تا خود را آن‌طور که می‌خواهند از طریق هنر به دیگران نشان دهند بسیار خوشحال است.

ویدیوی گوشی Motorola Moto x Pure


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*