اتومبیل‌های سری 7 BWM

فروش اتومبیل‌های سری ۷ BMW به دلیل مشکلات ایربگ متوقف شد

اتومبیل‌های سری ۷ BMW یکی از جذاب‌ترین مدل‌های این کمپانی در سال ۲۰۱۶ است. اخیرا این تولیدکننده آلمانی طی یک فراخوان از دارندگان خودروهای ذکر شده خواسته تا با حضور در نمایندگی‌های مجاز اقدام به رفع مشکلات مربوط به ایربگ کنند. از سویی دیگر فروش این محصولات نیز تا ماه آینده متوفق شده است.

اتومبیل‌های سری ۷ BMW یک سری از خودروهای ساخت این کمپانی مونیخی است که از سال ۱۹۷۷ تا اکنون در دو کشور آلمان و مکزیک تولید می‌شود. اخیرا گزارش شده که مدل‌های ۷۴۰Li، ۷۵۰Li و ۷۵۰Lxi سری ۷ BMW که در دسامبر سال گذشته عرضه شدند، به جهت حل مشکل ایربگ فروش آن‌ها متوقف شده است. البته این نخستین باری نیست که یک خودروساز مطرح به جهت مشکلات فنی وارده فروش محصولات خود را برای مقطعی متوقف می‌کند.

این کمپانی توضیح می‌دهد که ذرات فلزی باقی مانده از فرآیند تولید اتومبیل‌های سری ۷ BMW می‌تواند منجر به اشکالاتی در بخش ایربگ شود. این اشکالات بعضا به عنوان ریست شدن تنظیمات مربوطه به ماژول کنترل ایربگ‌ها دیده شده‌اند.

فروش اتومبیل‌های سری 7 BWM

مشکلات ایربگ اتومبیل‌های سری ۷ BMW چه حوادثی را به همراه دارد؟

ریست شدن تنظیمات ماژول کنترل این بخش می‌تواند از باز شدن کیسه‌ هوا یا همان ایربگ اتومبیل‌های سری ۷ BMW جلوگیری کرده و در حوادث، آسیب‌های جدی به سرنشینان ماشین وارد شود. البته تا بدین لحظه گزارشی در خصوص عمل نکردن ایربگ این محصولات به گوش نرسیده است و این کمپانی آلمانی صرفا در یک اقدام پیش گیرانه فراخوانی را برای خودروهای تا به امروز فروخته شده ارسال کرده است.

در حال حاضر چیزی حدود ۲۶ هزار واحد از مدل ۲۰۱۶ اتومبیل‌های سری ۷ BMW در سراسر جهان به فروش رفته که سهم آمریکا از این تعداد ۶,۱۱۰ واحد بوده است. این کمپانی فروش محصولات ذکر شده را از ۱۶ مه، چیزی حدود یک ماه دیگر از سر خواهد گرفت. دارندگان اتومبیل‌های سری ۷ BMW می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مربوطه اقدام به تعمیر مشکل ذکر شده کنند که این کمپانی برآورد زمانی مورد نیاز برای این امر را حدود ۴ ساعت پیش بینی کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. من فکر کنم که این BMW هستش نه BWM