رنگ سفید موتورولا موتو جی 4

رندر جدیدی از رنگ سفید گوشی موتورولا موتو جی ۴ به بیرون درز کرد

موتو جی ۴ (Moto G4) یکی از گوشی‌های هوشمند موتورولا است که در سال جاری شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. اواسط روز گذشته تصاویری از نسخه مشکی رنگ آن را منتشر کردیم، حالا اواخر شب گذشته تصاویری تازه از رنگ سفید آن انتشار یافته است که در این مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

روز گذشته تصاویری از رنگ مشکی گوشی هوشمند Moto G4 موتو جی ۴ منتشر شد. موتو جی ۴ یکی از اسمارت فون‌های برند موتورولا است که اواخر سال جاری در کنار مدل‌های موتو ایکس و موتو ای معرفی خواهد شد. در حال حاضر رونمایی از این گوشی کاملاً به‌صورت مخفیانه بوده و تصاویر تا به حال انتشار یافته رسمی نیستند اما با توجه به تأیید ایوان بلاس در حساب توییتری خود، می‌توان انتظار داشت که رندرهای منتشر شده، محصول نهایی موتو جی ۴ را به نمایش گذاشته‌اند. نکته جالب توجه این تصاویر لوگو محبوب موتورولا بر روی قاب پشتی این گوشی هوشمند است. لوگویی که برای خیلی‌ها می‌تواند خاطرات گذشته را دوباره زنده کند.

تا به حال تصاویر دو رنگ سفید و مشکی موتو جی ۴ (Moto G4) منتشر شده‌اند

در رندر تازه‌ی این گوشی هوشمند که شب گذشته منتشر شده، نسخه سفید محصول آینده موتورولا را مشاهده می‌کنیم. از نظر طراحی هیچ تفاوتی با رنگ مشکی آن مشاهده نمی‌شود و تنها این تفاوت در رنگ آن‌ها خلاصه شده است.

با توجه به آن که موتورولا مدت زمان زیادی است که از محصولات جدیدی رونمایی نکرده، معرفی محصولات جدیدی مانند موتو جی ۴ در آینده‌ای نزدیک نمی‌تواند موضوع غیرقابل پیش‌بینی باشد.

با وجود تماشای این تصاویر می‌توان گفت که گوشی هوشمند موتو جی ۴ یک محصول بالا رده نخواهد بود و به احتمال زیاد باید آن را جایگزینی برای محصولات میان‌رده این کمپانی دانست.

← در صورت انتشار اخبار تازه‌ای از گوشی‌های آینده موتورولا، گجت نیوز آن‌ها را برای علاقه‌مندان به این برند پوشش خواهد داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*