اپلیکیشن اختصاصی Weather Channel سامسونگ

دستگاه‌های گلکسی سامسونگ به اپلیکیشن اختصاصی Weather Channel مجهز خواهند شد

کمپانی سامسونگ به تازگی همکاری را با بزرگ‌ترین سازنده اپلیکیشن وضعیت آب و هوا آغاز کرده است تا به زودی اپلیکیشن اختصاصی  Weather Channel را در اختیار کاربران محصولات گلکسی خود قرار دهد. لازم به ذکر است که این اپلیکیشن تنها در اختیار تازه ترین محصولات سامسونگ قرار خواهد گرفت.

این امر غیرمعمولی نیست که شرکت‌ها با همکاری سایر کمپانی‌ها اقدام به ساخت امکاناتی منحصر به فرد برای گروه خاصی از مصرف کنندگانشان می‌کنند. در حال حاضر نیز سامسونگ به عنوان رهبر بزرگ بازار گوشی‌های هوشمند و همچنین ایفا کننده نقشی مهم در پلتفرم اندروید قصد دارد تا همکاری تازه‌ای را با سازنده بزرگ‌ترین اپلیکیشن وضعیت آب و هوای اندروید آغاز کرده و اپلیکیشن اختصاصی Weather Channel را به دستگاه‌های اندرویدی خودش بیاورد. این اپلیکیشن که بر روی آن «ساخته شده برای سامسونگ» هک خواهد شد، می‌تواند گام مؤثری از سوی سامسونگ در جهت خصوصی سازی اپلیکیشن‌های مخصوص محصولات آینده‌اش باشد.

البته برای دانلود این اپلیکیشن شما باید دارنده یکی از گوشی‌های هوشمند گلکسی اس ۷ اج، گلکسی اس ۶ اج و یا گلکسی نوت ۵ باشید و از طریق فروشگاه اپلیکیشن‌های Galaxy Apps سامسونگ اقدام به دانلود آن کنید. علاوه بر آن سامسونگ در نظر دارد تا اپلیکیشن اختصاصی Weather Channel را در کنار گوشی‌های هوشمند خودش به سایر پلتفرم‌های فعال در آن نیز ببرد که شامل تلویزیون‌های هوشمند، تبلت‌ها و ساعت هوشمند Gear S2 خواهد بود.

اپلیکیشن اختصاصی Weather Channel سامسونگ

اپلیکیشن اختصاصی Weather Channel سامسونگ؛ گامی مؤثر در خصوصی سازی پلتفرم‌ها

اپلیکیشن اختصاصی Weather Channel سامسونگ نسخه کاملاً متفاوتی از نسخه معمولی این اپلیکیشن است. در واقع دارای قابلیت‌های منحصر به فردی خواهد بود که در سایر نسخه‌های این برنامه وضعیت آب و هوا مشاهده نخواهید کرد. یکی از این ویژگی‌های جذاب و منحصر به فرد «بیدارباش هوشمند آب و هوا» است. درواقع این بیدارباش با سازگاری خودش نسب به وضعیت آب و هوایی، بهترین زمان را جهت بیدار شدن مصرف کننده از خواب برمی‌گزیند.

علاوه بر آن کلیدهای میانبر شناوری نیز از این اپلیکیشن اختصاصی سامسونگ وجود خواهند داشت که دسترسی کاربران به ویژگی‌های جذاب را در کوتاه ترین زمان ممکن و هر موقع از روز که خواستند ممکن می‌سازد. از سوی دیگر شما می‌توانید انتخاب کنید تصویر پس زمینه گوشی هوشمند شما نسبت به شرایط آب و هوایی به صورت خودکار تغییر کرده و نسبت به تغییرات جوی آب و هوایی مانند باران‌ و برف به کاربران هشدار دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خدا رو شکر. خیلی وقت پیش باید این کارو میکرد.